bigcoder

independence
basligi acilmamis, kusur kalmis, giderelim kusuru.

programlama konusunda bir dehadir kendisi. cep telefonundan kod yazdigina sahit oldum ben bu adamin. bildigim kadari ile bir internet sitesinde yapamayacagi hicbir sey yok, hem de en kisa zamanda. adam bir yandan muzik dinleyip bir yandan benimle telefonda konusup bir yandan da kod yaziyor.
yumurtagibicocuk
merhaba bigcoder merhaba diyerek sozlerime baslayip, su bootstrap isini bi ben mi anlamiyorum acaba diye sormak istedigimdir.

tamam sadece merhaba diyorum o zaman pift.
mustaitbiradam
hani bir güruh da bir adam vardır ya, o olmazsa olmaz. mangalı pişiren kişi, halı sahayı ayarlayan, takımlara gelecek oyuncuları ayarlayan adam vardır hani. bir grup kendi arasında bir konu hakkında karar verir de bir de ona soralım denir ya, "sen ne düşünüyorsun?" diye sorulur kendisine. bir takımın bel kemiği derler ya, işte öyle adamdır bigcoder. sözlüğün carles puyolu'dur, sözlüğün direğidir. on parmağında on marifet, yetenek abidesi biri olduğunu düşünüyorum. yardımseverliğin de vücut bulmuş halidir ayrıca.

adamdır vesselam.
söyleyeceklerim bu kadar hakim bey.
independence
17 yasinda liseli ergen.

babasi okul donemi boyunca evde interneti engelledigi icin sozluge internet cafeden giriyor genelde. kalkmis burda evli coluk cocuk sahibi yazilim muhendisi olarak gostermis kendini hey allahim.
independence
benden cektigini kimseden cekmemistir.

adam misil misil uyurken ariyorum, uyuyordum demiyor sohbet ediyor benle, sohbet bitiyor ondan sonra uyuyordum diyor. hey allam.
independence
istanbul'dan izmir'e arabayla 2 saat 40 dakiikada gidebilen trafik canavari. ulan ben anadolu yakasindan avrupa yakasina gecemem o kadar zamanda.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol