beyaz show

0 /
daruga
an itibariyle beyaz’ın türkiye şu anda bize kilitlenmiş durumda anonsuyla başlamasına rağmen tarkan’ı bile getirme ihtimali olsa izlemeyi düşünmediğim program. başından birkaç dakikayı,tüm saçmalığına rağmen hem izleyip hem eleştiren eşimin hatırasına izledim.
independence
coook uzun zamandan beri izleyebildigim en guzel programi yapti bu gece. programin bu kadar keyifli olmasinin sebepleri candan ercetin ve sunay akin’di tabiki ama beyazit ozturk’un de hakkini yememek lazim. ya da yiyelim siktir et bir $ey olmaz, candan ercetin ve sunay akin usta olmasaydi izlemezdim, artik hak yedim mi yemedim mi bilemem.
independence
formatinda hemen hemen hic bir degi$iklik olmamasina ragmen bunca sene izleniyor ve program devam ediyor. ba$ta beyaz’in "ailenizin komedyeni" imaji cok buyuk faktordur bu durumda ama bir o kadar da onemlisi cuma ak$amlarinin bir ba$ka alternatifi olmayi$i. yoksa beyaz show esasen genc kitleyi cok fazla tatmin edici ozelligi olan bir program degil.
independence
cok kahkahalara bogmaz insani, cunku senelerdir ali$mi$tir insanlar beyaz’a ve beyaz’in esprilerine, her hafta degi$ik bir tarzda sunu$ beklenmez beyaz’dan, standarti bellidir, ailelerin showmenidir her $eyden once ve aykiriliga hicbir zaman bula$maz. ancak bu ali$kanliklar ve bu bilinmi$likler insanlarin hala gulmesini ve eglenmesini engellemez beyaz show’da. 12 senelik bir programda hala insanlar gulup eglenebiliyorlarsa, bunun tum becerisi beyazit ozturk’un gundemi ve turk insaninin nabzini son derece iyi tutabilmesi ve bunu programlarina yansitabilmesinden gecmekte.
independence
:--------------------------------------------------spoiler--------------------------------------------------:

ve carmen beyaz’i optu.

:--------------------------------------------------spoiler--------------------------------------------------:
independence
bugunku konuk secimini cok manasiz buldum.

lan carmen electra gibi birisini konuk etmi$sin, resmen bir tanrica konugun bugun, kimi cagirsan o studyoya ko$a ziplaya gelirdi. bak cagir recep tayip erdogan’i o bile nasil geliyor, hani bunu ornek diye soyledim, cagirma onu tabi ama bi tarkan’i cagir bi sertap erener’i cagir hocam, yalin’i neden cagiriyorsun ya.

tarkan ile carmen electra’nin ayni studyoyu payla$masi cok daha iyi olurdu ve ustelik bana kalirsa son derece de mumkundu bu durum.
pistazie
beyaz dün gece carmen electranın gireceği muhabbetten korkutğunu söyleyerek programın helyum gazı kısmını atlamıştır.
suspus
haftaya bant olacakmış sanırım (bant da ne sanki vtr der gibi bizde bu alemlere girer olduk anacım)
sonunda bu kriz adaletli dabrandı herkesi vurdu
orqn
iyice tuhaflaşan programdır.sürpriz yapıcaz derken işin bokunu çıkardılar.üç maymun filmiyle ödül alamayan yavuz bingöl e jest olsun diye kırmızı halı üzerinde yürüttüler.bakma halı dediğime bildiğin 3 katlı tuvalet kağıdını kırmızıya boyayıp çıkarmışlar.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol