beyaz pantolon giyen erkek modeli

0 /
kimlanbu
genellikle yaz aylarında rastlanır..gözlerde siyah rayban gözlük olma ihtimali yüksektir..giydiği pantolonunun renginin beyaz olduğunu unutup altına renkli don giyme gafletinde de bulunabilir bu model.nitekim toplum içinde parmakla gösterilip "aa göte bak,aa herifin donuna bak" denilebilmesi şiddetle muhtemeldir.ama civardan gelen seslere pek aldırmaz..çünkü kıçındaki beyaz pantolon ve güneş gözlüğü sayesinde fiyakasının yerinde olduğunu ve "yok lan,bunlar ben bahsediyor olamaz" der..
bloody mary
nefret edilesi bir goruntudur.bu tarz erkekler genelde üstlerine vucut hatlarını belli edecek t-shirt de diil de badi bluz gibi bişiler giyerler daha çok nefret edelim diye..
bunların yakalarını açanları da mevcuttur,gomleğinin altından çıkan kılları bile saymıyorum dünyanın en kılsız erkeğinde bile çok iğreti durur bu görüntü.
ama asıl suç bu erkeklerde,değil bunların kasıla kasıla yürümelerine sebebiyet veren kızlardadır..
ankakusu
hakikaten itici bir goruntudur. ben giymem, giyenede ’ulan baska pantolon mu yok?’ derim.

(ayrica hemen kiri acik etmeside cabasi.)
maliyeci
öğrenci değildir muhtemelen,ya da öğrenci evinde ailesinden uzakta değildir.zira o pantolon kısa sürede griye dönecektir.
enharista
mümkünse altına uzun içlik giymesi gereken kişidir, aksi takdir de giymesini bilmeyenler takım taklavat ortada dolaşıyorlar.
set me free
en azından krem renklisi tercih edilse bir nebze olsun...cidden şekli bozan bir görüntü oluşturuyor.bir de aynı modellerin bermuda+cicli bicili tişört+neo gözlükleri giyenleri vardır ki of of.
ceska
altına parmak arası şıpıdık terlik giyen cinsleri vardır bunların. . bir de genelde zengin olurlar. gözde rayban, elde son model cep telefonu ve kıvırtan bir kalça.
2026 sonya
doğru bir iç çamaşırı seçimi, güzel bir vucut, uyumlu bir kombinasyon ile çok şık ve cool görüntü elde edebilecek erkektir ...
angelus
bir yaz yağmuru neticesinde afedersiniz lakin götü karpuz gibi ortaya çıkacak olan erkek modelidir. bi de slip varsa içinde evlerden ırak diyorum ve sözü show tv kıbrıs temsilcisi reha muhtar a bırakıyorum. evet reha.
duracell
beyaz pantolonla sınırlı kalmayan görüntülerdir;

siyah kundura, beyaz çorap elde tespih, pileli gömlek, üzerinde siyah çizgili bir ceket vardır. gömleğin kolları ceketten çıkmıştır ve düğmeleri açıktır. ceketin üst cebinde bir adet şiddetle muhtemel rengarenk (genelde kırmızı) mendil bulunur. gömleğin takiben üstten 3 düğmesi açıktır. kirli sakaldan çok sakalı vardır. tip tip etrafa bakmakla meşguldür. ayrıca yerin altında bulunan metro istasyonunda sigara içecek kadar da aymazdır (dün gördüm aynen böyleydi)
aysemayse
görünce; allah korusun denen insan modeli. zaten ben bu erkeklerin giyim anlayışını anlamıyorum, bi gömlek bi pantolon değil mi.. ucuza onca güzel şey bulunabilecekken nedir bu ısrar nedir bu giyim zevki.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol