battlefield 1

galahad
uzun süredir mp bölümünde takılıyorum. haritalar, oyun modları gerçekten keyifli. favori silahımı henüz bulamadım, genelde sıhhıyeci sınıfında oynuyorum. tekliler daha ağır hasar veriyor.
galahad
favori silahım, fedorov avtomat siper. zannımca oyunun en iyi silahıdır.

sıhhiyeci sınıfında otomatik modda ateş eden bir tüfek olması büyük avantaj. tıpkı fedorov gibi otomatik ateş eden m1907 sl tarayıcı var olmasına rağmen ateş hızı diğer silaha göre düşük. hasar ve isabet oranı da biraz kötü...

ayrıca fedorov, hızlı oynanış yapısına gayet uygun bir silah. atıyorum 2 kişiyi ardı ardına indirdiniz. sağlığınız 15 falan kaldı, hoop yere sağlık paketi atıyorsunuz hemen canınız doluyor ve hızlı tempo kaldığı yerden devam ediyor. bu silaha el alıştıktan sonra hellriegel'den bile iyi olduğunu düşünüyorum.
galahad
turning tides ek paketiyle gelen alçıtepe haritası ve harika sountrack.

ayrıca oyunun ana müziklerinden zajdi zajdi, türk şarkıcı aliye mutlu tarafından seslendirilmiş. bunu yeni öğrenmiş olmanın hüznü üzerimdeyken sizi parça ile baş başa bırakayım.


galahad
Başarısız çıkış yapan battlefield 5 sayesinde oyuncu sayısını ikiye hatta üçe katlayan oyun.

Son bir aydır, neredeyse her bölümde oyun bulmak mümkün. Ulan bunu oyun popüler olduğu zamanlarda bile başaramadılar, leş çıkarttıkları yeni oyun sayesinde eski oyun doldu. Vay amk.

Ben de bu fırsatı kaçırmadım elbette. Bütün turning tides silahlarını açtım. Doğal olarak başarımını kazandım. Bilen bilir Apocalypse silahları için kırık şişeyi elde etmek lazım. Eğer boost yapmıyorsanız bunu yapmak epey zordur. Ama apocalypse bölümleri bile o kadar dolu ki rahat bir şekilde hallettim.
galahad
Dün itibariyle dlcleri yüzde yüz bitirmiş bulunmaktayım.

ın the name of tsar : Lmg ile 2 tane uçak düşürene kadar götümden ter aktı. Bir de nagant isimli bir tabancayı açmak için revolver ile 25 öldürüş yapmak lazım, silahım kullanımı biraz zor olduğu için zamanımı aldı.

Apocalyspe : 25 kişiyi yüzerken öldürmek baya uzun sürdü. Onun dışında tabiki kırık şişeyi kazanmak zorladı. Bölümün belli lokasyonlsarında bulduğumuz şişeler ile 5 düşman öldüreceğiz ve akabinde kırık şişe açılacak. Yani ölme eşşeğim ölme. Şişeyi bulup ölmek mi dersin, şişeye giderken ölmek mi her türlü varyasyonlarda öldüm. Sadece şu kırık şişe iflağımı kuruttu.

Turning tides ve they shall not of pass dlclerinde hiç zorlanmadım. İsteyene silah atarım.
galahad
Şu sıcak yaz günlerinde tekrardan indirmeye bıraktım. Bu oyunun çok ayrı bir yeri var. Heralde 1 senedir elimi sürmemiştim ama kendisini aşırı derece özletti. Oynanış, grafik, optimizasyon kısacası her yönüyle başarılı bir oyun. Oyuncu sorunu olmadığını da biliyorum çünkü bf5 çok kötü durumda.

72 gb ancak yarına inmiş olur. Sanki oyunu ilk kez oynayacak gibi heyecanlıyım. Bir oyunun bunu başarabilmesi harika.
independence
az once indirmeye basladigim oyun. galahad 72gb den bahsetmis ama benim indirdigim yerde 18.6gb boyutunda. muhtemelen packler dahildir 72gb ye.
galahad
Ps4 boyutu 72gb,
Pc boyutu ise 82 gb olması lazım. Xbox one sürümü hakkında bilgim yok.

İndirme boyutu origin, steam veya xbox pc mağazasından alınmışsa farklı görünebilir. Ya da torrent çekilmişse de farklı görünebilir.
independence
pc versiyonunu torrent uzerinden 18.6gb olarak indirdigim, kurdugum ve oynamaya basladigim muhtesem oyun. kurulumdan sonra ekran karti driverimi guncellememi istedi sadece, gerisi piril piril akiyor.

bunca sene ben bu oyunu nasil oynamamisim, üstelik free play to game uzerinde bunca zaman gecirmisken, onu hic anlamadim.
independence
oyun harika, ne kadar islemcinin anasini aglatsa da yine de oyun harika.

ancak ortam cok karanlik. ozellikle canakkale bolumunde gece siperleri ele gecirmeye calismak falan, asiri karanlik. etrafi goremedigim icin de her seferinde kafama sıkıyor adiler.

bir de türk askeri olamiyorsunuz ama türk askerine karsi savasiyorsunuz. insanin milliyetcilik duygulari kabariyor.
galahad
Konusu açılınca ben de ps4'e tekrar indirip, bakayım dedim.
Oyun neredeyse hiç oyuncu kaybetmemiş. Hiç oynanmaz diye düşüneceğiniz dlc haritaları bile oynanıyor. İnanılmaz bir doluluk var.

Bf1 öldü diyeni sopayla koştururlar.
independence
yeniden basladigim oyun ve fakat oyunda bir bolum var, yerdeki topcu noktalarini imha ettikten sonra ucak savar ile ucaklari vurdugun bolum. orada hep vuruyor ucaklar beni, 7 kere denedim normal modda, yine gecemedim.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol