bardaki tum kızlara yazılip eve yalnız donen adam

mademoiselle carole
mekana girdigi 1nci dakikadan itibaren onune gelene yazilan, kimseden bir umut isigi almamasina ragmen utanmadan inatla yazilmaya devam eden, en sonunda da avucuyla basbasa yatmaya mahkum olan herife denir.

var boyleleri var.
lakin;
"ulan insanda biraz onur olur" diye bir deyis de var.
kratos
bardaki ona yazilan tüm erkeklerin kucagina oturmasina ragmen korkusundan kimseye veremeyen kizdan zerre farki olmayan adamdir. nihayetinde ikisi de atak olamadiklari icin parmak - avuc kombinasyonlariyla gecelerini sabah edeceklerdir.
mandela
yazılmak ile yapışmak ayrımını yapamamış kişiliktir yapışkandır amiptir terliksidir tek hücrelidir. one night stand olayını türkiyede icat etmiş olan biz doksan kuşağı bile bu tiplere muhtaç ve potansiyel seri katil olarak bakar fazla yaklaşmayız yaklaşmayında.
angelus
cinsel fetişi yazıldığı hatunu eve götürüp sevişmek yerine sadece yazılma aşamasına geçip, bu noktadan sonra bırakıp eve yalnız dönme ihtimali bulunan adamdır. ha evet zamanımızda bara gidip de yazıldığı tüm hatunları eve atıp süper seks deneyimleri yaşayabilen bu çoğunluğun bulunduğu ortamda saçma gibi görünüyor ama ben de olaya farklı bir açıdan yaklaşmak istedim zaten. bilmiyorum belki de penisi yoktur ve bu durumdan utanıyor da olabilir. ya da ebeveynleri ile aynı evde yaşıyordur ve eve yalnız dönmekten başka bir seçeneği de yoktur. evet.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol