bahtsız bedeviyi çölde kutup ayısı siker

0 /
priapus
sanssiz insanlarin en umulmaz zamanlarda daha ne kadar sanssiz olabileceklerini gosteren begendigim ve kendim icin cok sik kullandigim deyim.
(bkz: gaspet)
p t n
olay kutup ayisi icinde hos degildir, zira col sicaginda ustunde o kurk, terden sirimsiklam olmus killi milli bir bedevi. iliski tumden carpik yani.
angelus
bahtsiz olan bedavi mi, yoksa kutup ayisi mi, seklinde bir kez daha dusunmeye sevk eden atasozudur. zira soguk iklim kosullarinda yasamaya alismis bir kutup ayisi’nin +50 derece seks yapmasi onun icin bir sans degil aksine sonuclari dusunulmemis, hayvan haklarina aykiri bir iddiadir.
sanatis
en hos laf kalıplarından biridir boyle insan toplulukları bir laboratuvar ortamında bir araya getirilip bazı psikolojik ve genetik çalışmalar altına alınmalıdır.boyle kişiler tehlikeyi adeta üzerine çeker hatta kaçayım der halbuki tamamiyle üzerine çeker.adeta ayı karşısında ölü taklidi yapmayıp acayip jest ve mimiklerle ve adrenalinli koşuş şekilleri geregi ayı hayvanının ilgisiz tavrını birden koşmakta olan yabancı(bahtsız) cisme kilitlemesi gibi bişeler başlarına gelir.
(bkz: kişiler tamamiyle mahsül ürünüdür )
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol