bacardi

cleirvoyant
ickilerin en guzellerinden biridir. beyaz rom yada rumdur. kolayla karistirilirsa ve icine limon da konursa 1 dilim insan baska ne ister ?
tekteker
aksarayda rus kızların pazarlandığı en büyük bardır. değişik uygulamaları vardır. kapıda tabancayla giremeyeceğiniz yazar. içeri girdiğinizde herhangi bir masaya oturursunuz. sorgusuz sualsiz ballı muz, meyve tabağı, çerez getirilir. içkiler söylenir. ben burada meyve suyu ile içilebilen hiçbir içkinin aynı bardakta getirildiğini görmedim. içki-meyve suyu hep ayrı gelir. sebebini bilemiyorum.
pistte elinizde sigarayla dans edemezsiniz ve kızlarla konuşmanız yasaktır. beğendiğiniz kızı garsona gösterirsiniz, çağırır. gelen her kız mutlaka içki niyetine meyve suyu içer, bu da hesabınıza yazılır. eğer oraya sık giden biri değilseniz ne kadar para teklif etseniz de masanıza gelen ilk kızı götüremezsiniz. mutlaka kıllık yaparlar. amaçları hesabı şişirmektir. tevsiyem dibinizi düşürecek bir kız görseniz dahi öncelikle çirkin 1-2 kızı masanıza davet etmenizdir. en beğendiğiniz kızı en sona saklayın. öncekilere de istedikleri fiyatın 3 de birini falan teklif edin. sakata gelmeyin. kızlar kesinlikle eve gelmezler. kendi otellerine giderler. neredeyse mayo ile gezer bir haldeyken çıkıştaki soyunma odasında jean pantolon giyerler. çoğunun sütyenleri suludur. iri görünür ama pörsüktür. silikonlu olanlar ise patlar diye elletmeyebilirler. yalamak serbesttir.

ailenizin pezevengi tekteker bildirdi.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol