ayln

0 /
armour
nedense adının kazım olduğundan şüphelendiğim, oysa ki az sayıda rastlanan bayanlardan biri olduğunu öğrenince, neyse baymasa bari dediğim, cümlenin sonunu nasıl bağlayacağımı düşünmeden böyle bir entry yazmaya giriştiğim için de kendisini kınadığım kınangaç.
elma sekeriiii
ayar verme konseptini ünlemlerle bagda$tırıp önümüze sunan, sözlükte az bulunur olan bayanlardan biri. az sayıda olan bayanlardan biri oldugunu ögrenmemizle birlikte çok dikkatli davranmamızın gerektigini dü$ünmekteyim, $$$$t, ürkütmeyelim!


#811571
independence
kendine gore bir yazi yazma teknigi var, bu sebeple de kimi ustu kapali ele$tirilere maruz kalmi$.aramiza yeni katilan arkada$larimizi uzmemek adina;

5. nesil bir bilgicimizdir antalya / kemer yoresinden.ho$gelmi$ ayrica.
armour
kendine göre bir yazılma tekniği var, bu sebeple de hiç bir eleştriye maruz bırakmamışımdır anında benimsemişimdir kendisini. aramıza yeni katılan aylnimizi üzmemek adına 5.nesil dünya ahiret bacımdır / ben kol kanat gerdim gel aylnim altında yaşa bundan böyle.
imphotep
sözlükte hiç de az sayıda olmayan bayan bilgiçlerdendir.

di$i uye sayisi : 1441
erkek uye sayisi : 2661

adınıninternet ortamında sıkca kullanılır olmasına rağmen daha ilk dakikalarda ifşa etmesi de bir başka özelliği.renk katar umarız..
independence
super ki$isel iletileri vardir kendisinin.

gozume carpanlar $unlar oldu;

"ayln sozlukumm, sozlukummm."

"ayln. sozlukune tapiyor."

"ayln. sozlukum geldi hasret sona erdi"

hastasiyiz kendisinin.
viticulteur
5. nesil bilgiç olmasına karşın sözlükle ilgili biçok konuda bilgi sahibi olduğunu düşündüğüm ve bu bildiklerini de yeni bilgiçlerle paylaşmaktan çekinmediğini saptadığım bir bilgiç.

(bkz: yardımsever)
ayln
şahsen ben çok iyi tanırım kendisini. utanmaz arlanmaz, çok ihmalkardır. keyfi sebeblerden görevlerini ihmal etmiş yok saymıştır.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol