ayık sevişmek vs sarhoşken sevişmek

herkonudafikrimvar
Sarhosken sevismeyi tek gecerim. Tabi her iki tarafın da sarhos olmasi ve bayılacak kadar icmemesi şartiyla. Sarhosken sevisirken ayıkken yapmaya 2 kere dusundugun seyleri igrenmeden yapabiliyorsun. Ornegin oral,koltuk alti yalama gibi. Ayrica sarhosken ufak tefek sakarliklara kahkaha atabiliyorsun,ayikken komik olmayan espirilere gulebiliyorsun. Ayrica daha uzun ve bol orgazimli seks yasayabiliyorsun. Tum bunlarin toplaminda daha zevkli ve eglenceli bir seks yasiyorsun.
lechiffre
kesinlikle alkollü seks diyerek katıldığım önerme.
ama alkolü fazla abartmamak lazım.4 adet martini veya 5 duble viski karşılıklı olarak önerilir.
önyargı falan kalmıyor ayrıca alkollü sevişirken ertesi gün ödeyeceğin kredi borcu,iş yerinde yaşanan problem,çocukluk anısı falan gelmiyor insanın aklına.
1220
Aynı kadınla mı? Eğer aynı kadın ile ise hiç denk gelmedi bana.
Aynı şartlar olmalı ama sadece kadın değişmeli?
Çok mu mühendis kafasında baktım acaba?
1deevdeol
İnsanlarla tanışmanın yollarını biri yeşillendirebilir mi ? Sarhoşken sevişmedim, ayıkken de sevişmedim. Bu nasıl bir çılgınlık bu nasıl bir bohemlik
doktorummm
her ikisi arasındaki farkı yaşamak isteyen, "aaa çok merak ediyorum, nasıl bir deneyim olur ki acaba?" diyen bayan arkadaşlara "yardımcı olmak bâbında" şey edebilirim. öhöhöm...
lostsuits
başımdan geçen gerçek bir hikaye. ayık olarak senelerce peşinden koştuğum , hatta bir tık arttırıp aşık olduğum kızla sarhoş olarak seviştiğim ve normalde o an gandalfın atı gibi bembeyaz parlamam gerekirken hiçbir şey hatırlayamadığım hadise. siz siz olun böyle önemli bir hususu sarhoşken yapıp piç etmeyin.
kcygtlerdenmcn
Kesinlikle alkollü sex. Fazla kaçırmamak şartıyla konsantrasyonu artırır, ilişki süresini artırır bu sayede de ilişkiden alınan hazzı her iki taraf içinde en az x2ye katlar.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol