ayakkabının vurması

imgoindeeperunderground
igrenc bir durumdur. ayakkabi kucuk geldigi icin ya burun ya da arka kismindan ayagi feci sekilde acitir, gunu zehir eder, karsiliginda insanin ayakkabiyi vurmak istemesine sebep olur. hele bir de o ayakkabi ile uzun bir yuruyus gerekiyorsa insan olmekten beter olur.
sinirsahibi
cok aci veren durumdur. zira spor ayakkabiya aliskin bunyenin merdane deri icindeki kivranisi temsil eden hareketler butunudur. ozellikle bayram gunlerinde bayrami zehir eder. is basvurularindan sonra olmasi durumunda ise kabulunuz bir teselliden oteye gidemez.
ilean
düğün, nişan ne zırvalık varsa böyle törenlerde mecburi giydiginiz sivri burun,topuklu,kösele ayakkabıların sıklıkla yaptıgı ibneliktir.aa hadi kızım oturmaya mı geldik diye teyzelerin kolunuzdan sürükleyedurmasına mı yanarsınız,ayagınızın zonklamasına mı yanarsınız siz karar verin..bu berbat ayakkabıları çıkarıp özgürlüğe kavuşuldugunda durum daha beterdir zira ayakların her biri 2 lt lik coca cola şişesi ebatına yakın şekilde şişmiştir.
elma sekeriiii
bu olayla kar$ıla$mamak adına, yeni aldıgınız ayakkabınızı önem arzeden günden önce bir kaç defa giyin ki; dügün ni$an mezuniyetiniz; her neresiyse i$te, orada bu sıkıntıyla kar$ıla$mayın.
hittheroad2timesjack
arka kısmından vuruyorsa çekiç ve benzeri araç ile içten vurularak giderilebilecek bir sorundur. şayet çekiç bulamayacak konumdaysanız, çakmak, şemsiye, mouse ya da tirbuşon ile de sorunu çözebilirsiniz.
hmmmmmtmmcnm
yani ben o acıyı nasıl anlatayım sözlük neredeyse kapı önünden servise biliyorum, okulda iniyorum, derse gidiyorum, servise binip eve geliyorum buna rağmen bütün gün tarlada çalışan ırgattan daha beter sızım sızım sizlayan ayaklar. akşama ben iptal. nalet birşey ayakkabı vurması.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol