avengers endgame

independence
avengers infinity war isimli ilk bölümünü bugün yeniden izledim. İkinci kere izleyince cidden çok daha güzel oluyor. Filmin ilk bölümünde evrenin yarısı ölmüştü, artık bu saatte ve bu başlıkta bu bilgi spoiler sayılmaz. İlk bölümü hatırlayınca bu filmin konusu çok daha merak uyandırmaya başladı. Ya nisanda yahut mayısta vizyona girecek. Bakalım Marvel bize ne gibi sürprizler hazırladı.
galahad
Captain marvel solo filmini izledikten sonra beklentimi iki katına çıkartan filmdir.

Nisan ayında en az game of thrones kadar gündemi meşgul edecektir. Ancak ne olursa olsun, infinty war kadar kusursuz bir film olamayacağını düşünmekteyim.
İnfinty war bence zirveydi.
galahad

Infinty war fragmanıyla kıyaslanamayacak kadar heyecansız bir fragman olmuş. Ama filme olan beklentiyi ister istemez arttırdığı da bir gerçek.
galahad
Cinemaximum'da biletleri ön satışa açılmış. Sayılı gün çabuk geçer. Şunun şurasında 21 gün kaldı.

https://www.cinemaximum.com.tr/avengers-endgame-filmi
galahad
Bir kaç gün önce ar*p dublaj ekibi tarafından senaryosu sızdırılmış filmdir. İnternette 4 dakikalık aşırı derece spoiler içeren bir video gezmekte. Aman dikkat edin derim.

Arap, yine ar*plığını yaptı.
galahad
Bekleyiş sona erdi. Türkiye'de bugün, amerika'da yarın vizyona giriyor.

Biletimiz hazır, akşam 7'yi bekliyoruz.

İlk ıronman filmini izlediğimi dün gibi hatırlıyorum. Devamında gelen filmlerin bir bütün halinde sinema evreni oluşturması da gerçekten muazzam olay. Bugün 10 yıllık bir evrenin bitişine şahit olacağız, her ne kadar filmin türü zevkler ve renkler olsa da üzerinde yıllarca uğraışılmış bir şeyleri izlemek insana keyif veriyor.
independence
İzleyenlerin yorumlarına göre bir infinity war değil ama yine de muhakkak izlenmesi gereken filmler listesine rahatlıkla girebilirmiş. İzlediğim zaman çok daha geniş kapsamlı yorumumu paylaşırım.
babayorgun
öncelikle bu tarz filmleri izleyen veya seven bir insan değilim. arkadaşımın zoruyla, dün vakit geçirmek amacıyla sinemada izlemiş bulundum.
alt kısımda spoiler olacaktır, ona göre okumayı bırakabilirsiniz. izleyenlerle bir tartışma yapabiliriz.

--- spoiler ---

natasha geçmişteki haliyle filmin son kısmındaki savaşa geri gelebiliyorsa, iron man geri gelemez miydi? burda sanırım işin içine duygusallık katmak istedikleri için iron man'i feda ettiler. madem geçmişe gitmek bu kadar kolay, bence iron man'de geçmişten geleceğe gidebilirdi.
ayrıca captain america, filmin son sahnesinde geçmişe gitti ve geleceğe yaşlı olarak geri geldi. hatırlarsanız nebula savaştayken geçmişteki haliyle ordaydı. captain america bence geçmişte kalmalıydı. tamam taşları oraya bırakmak için gitti geri geldiğinde yaşlı olması normal derseniz, o zaman diğerleri neden yaşlanmadı? veya hiç geri gelmeseydi, geçmişte kalsaydı daha iyi bir son olurdu.

--- spoiler ---

filmi genel olarak beğendim. dediğim gibi bu tarz filmleri takip eden biri değilim. belki de geçmiş filmleri izleseydim, filmi daha iyi anlayabilirdim. o yüzden sadece eğlencesine ve aksiyonuna göre değerlendirdim. aklımdaki soru işaretlerini de yukarıya yazdım.
independence
Sinemaya gitmek için zerre zamanı olmayan şahsımı iyiden iyiye meraklandıran film. Netflix bir güzellik yapsa da bünyesine dahil etse ne harika olur. En üst paketi senelik almayan nolsun o zaman.
independence
3 saatlik bir film ve kesinlikle hic sıkılmadan defalarca izledim, üsenmedim dun kalktim 4k olarak yeniden izledim.

son derece guzel son derece etkileyici bir film. tony stark olmeyeydi iyiydi ama. simdi nasil yeni bir iron man cekecekler onu kendileri dusunsunler. gerci bir onceki filmde superman'i diriltti adamlar, iron man'i hoplata ziplata hayata dondururler.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol