arka sıradakiler

0 /
tamu
bütün liseli gençliği, hepsinin kötü alışkanlıkları varmış, hepsi psikolojik sorunlarla baş ediyormuş gibi gösteren abuk bir tv dizisi.
mmlkpaptta
başroldeki cocugun sürekli ayni ifadeyle oynadigi dizi.tamam o ifadeyi verebiliyorsun da ne bileyim yeni bişeyler denesek ?
ayrıca barış karakterindeki arkadaşımız bizim komşudur ekranda görünce şaşırdım evet.
dayanikli ev kizi
o yaşlarda neredeyse her genç sorunludur.dizideki karakterlerin çoğundan farklı olarak sorunlu olmayan eda karakteri vardır mesela.en azından karakterler gerçekçi bir atraksyon var.

türk dizilerine genel anlamda bakarsak fena bir dizi olmadığını görürüz.bazen gerçeklikten uzaklaşıyor olması da halkımızın isteğiyle doğru orantılı diye düşünüyorum.

kavak yelleri ve genco dizilerinden bir farkı yok kalite olarak.
angelus
evimde konuşlanmış bikaç ibişin zorlaması ile gönülsüz bi şekilde yayınlandığı kanalı açmam, açmamla birlikte caddenin ortasında muhabbet eden platin sarısı sakallı, at kuyruklu bi elemana koca bi otobüsün çarpması ve sonucuda "anam anam ne fenaymış" deyip hemen kapattığım bir dizidir. lan senin ne işin var vızır vızır trafiğin ortsında. bi de böyle ellerin ceplerinde yedi köyün ağası gibi.
laughter
eda karakterinin sürekli küçük emrah gibi kaşlarını oynatmasıyla bana ekran karşısında sinir krizi geçirten dizi. lakin niye kanalı değiştirmedim bilmiyorum.
orqn
bu dizede gamze rolündeki kişinin bir annesi vardır ki aman diyorum.az önce tekrar bölümlerinden birine rastladım,yaklaşık 15 dakika izledim ve hiç abartmıyorum en az 13 dakikasında bu kadın vardı.daha da ilginci kadın 13 dakika boyunca çığlık attı.komedi programlarında kadın programlarının taklitleri yapılırken sürekleri bağırıp çağıran çirkin bir figür kullanılır ya,bu kadın o işte.hayır o roldeki oyuncuya acıdım.bağırmaktan perişan hale gelir insan.
phoebues
haftanın yedi gününde toplam en az sekiz defa fox tv de yayımlanan dizi.zaten fox tv’yi açtığım zaman ya arka sıradakiler dizisini ya da bez bebek dizisini görebiliyorum.başka birşey yok sanki.
x
lise çağlarındaki gençlerimize kötü örnek teşkil ettiğini düşündüğüm dizi. okul dizisi değil sanki sokak dizisi.

lisede orospuluk yapan mı ararsın, serserilik yapan mı esrar extacy içen mi, haraç kesen mi. maşallah ne ararsan var. milletimiz zaten özenti bi millet. kurtlar vadisi çıktı, silah satışları kabadayılar patladı, bu dizi çıktı lisede kavgalar bıçaklamalar, eğitimin kalitesizliği çoğaldı.

15 tane öğretmen 6-7 kişinin kılığını kıyafetini düzelttiremedi gitti.

lisede cep telefonu yasak değil mi?
derste sakız çiğnemek yasak değil mi?
kılık kıyafet bozuk olarak gezmek yasak değil mi?
o lisenin belirli bi kıyafeti yokmu? kazakla gelen bile var.

meb veya rtük hiç mi görmüyor bunları ?
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol