arena

0 /
independence
son bir senedir yemek yerken izlenmemesi gereken program oldu benim icin.cok ama cok faydali cali$malara imza atarken bizi yemek yemekten nefret ettirdi hakli olarak.
carpediem
spor giyim markasi. agirlikli olarak yuzme gerecleri uretir. oldukca kaliteli ve bir yuzucu icin kullanislidir. ozellikle yuzucu mayolari mukemmeldir.

rakip olabilecek tek marka speedodur.
zehnterdorf
roma imparatorluğu döneminde halka açık ilk gösteriler sirk numaraları sergileyen hayvanların gösterileriyle başlamıştır. sonra ölümüne çarpışan gladyatörler ortaya çıktılar. büyük bir halk kitlesi önünde çarpışan gladyatörlerden biri arenada ölünce yeraltı dünyasının saldalcıbaşısı kharon gibi giyinmiş arena görevlileri cesedi sedyeyle taşırlar ve arenanın zemininde duran kanının üzerine kum dökerlerdi. arena meydan savaşları ölümüne olsa da halkın gözünde çoşkulu bir gösteriydi.
independence
cok super bir program bu ama gel gor ki super zihniyet sahibi televizyon yapimcilari tarafindan hafta ici saat 01:00 e alinmi$. valla ben izledim daha $u dakika bitti, saat 02:17 de. kim nasil izleyecek bu programi bilemedim $imdi.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol