alf

0 /
spoiled
uzay gemisinin bir ailenin garajina dusmesiyle birlikte o evde yasamaya baslayan ve ilginc tarziyla yenilikler katan kedi dusmani melmac’li.
expert3
melmac’li bir uzayli ve evlerine dustugu insanlarin komik oykuleri. alf ailenin bir parcasi olmusdur. surekli disaridan birseyler siparis verir ve bunlari george’un kredi karti ile oder, ayrica evin kedisi "sansli!" da menusundedir alf’in.
reddy
ilk bölümünden itibaren güldürmeyi başaran bir tv efsanesi.özellikle lucky’yi hipnotize etme ve pişirme çabaları yarmaktadır.
goetica
çocukluk günlerinin en özlenen ayrıntılarından.alf’in kediyi yemek uğruna girdiği $ekiller,yaptığı $ap$allıklar,dunyayı yese doymaması ve inatla lucky’nin pe$inde ko$turması,sakarlığı,seneler geçse bile izlendiğinde hala kahkalar e$liğinde güldürebilmesi.o hala eski alf ama biz eski biz değiliz.
(bkz: çocukluğu özlemek)
performer
bu sevimli dizide evin reisi baba rolündeki aktörü seslendiren tiyatrocumuz zekai müftüoğlu geçtiğimz hafta kalp krizi sonucu vefat etmiştir.
seeyouindisneyland
istanbullu emo-driven punk yapan ve kendi tarzlarında iddialı olduğunu düşünen grup.www.secondrocks.com sitesinde demolarına ait şarkıları dinleyebilirsiniz.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol