alanya

0 /
seyyah
arazisinin kendisini akilli sanan bazi iznsanlarin yabanci kisilere saattigi tam turistik acidan para kazandiracak bir yer
melisssa
alanya deyince aklagelen
1- klopatra plajı
2- muhteşem sahil
3- muhteşem kale manzarası
4- yakın alaka gösteren esnaf
pistimsah
il olmak için büyük gayret gösteren zannımca bunu haketmiş nüfusu 260 bin olarak tahmin edilen antalya ilçesidir yerlileri yörük olarak adlandırılır.
giz
eskiden kafa dinlenecek sahil kasabası iken, şimdi metropolleri bile aratmayacak bir karmaşıklığa bürünmeye başlamış, yaz aylarında gelip büyüsüne kapılanların para kazanmak adına istila ettiği, yakında bu zihniyetle turizmin de biteceği, güzel ve korunması gereken ilçemiz... doğduğum, büyüdüğüm ve özlediğim yer..
most wanted duygu
yasli ve turkiye asigi alman ciftlerin kol gezdigi,abazanlarin red light district olarak gordugu tatil yoresi.yurdum darbeli matkapli gencligi icin paha bicilemez yerdir zira abaza basina 3 rus hatun duser .denizini bok goturmektedir.
aello
bu ilçede, belediyeye ait bir tesiste, elektrik kontağı kaynaklı yangın çıkmış, itfaiyeler hemen müdahale etmiş. yaralanan ya da ölen yok, işçilerin kaldığı kulubesi yanmış bir tek. hoş değil tabii...
akhillius
tam bir tatil mekanı. gidipte öyle koca koca otellerde kalıp bir ton paralar döküp her şey dahilli, açık büfeli, sınır bimnenneli bir tatil yapmadan da süper eğlenebilecek yerdir. zira yat turlarından tutun gece eğlencesine kadar harikadır ki gece eğlenceleri bir başka buralarda.
independence
normalde 50 bine yakin turist geliyormus buraya israil’den ancak israil ile aramizin bozulmasi sonucunda alanya’ya gelen turist sayisi biraz gariple$mi$. 2011 senesinde alanya’ya israil’dengelen turist sayisi 0(yaziyla sifir).
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol