ahmet çakar

0 /
expert3
eski futbol hakemi. su siralar bazi kisilere saldirarak veya yaglayarak sempati kazanmaya calistigini dusundugum sevimsiz futbol yorumcusu.
amygdala
yedigi 5 kursundan sonra daha bi uslu gozuken futbol yorumcusu.yazdigi kosede cesur yurek seklinde tanimlanan sahsiyet.akillara cesur yurek’in gotu mu korktu da uslandi sorusunu getiren insan.gunumuz futbolundan pek anladigi soylenemez fakat iyi hakemdi kendileri zamaninda.
maliyeci
karsisindaki nin sozu bitmeden "bitti mi bitti mi bittiyse bisey dicem" diyerek her hafta kafa utuleyen ona buna bok atan yorumcu.
tsigalko
cogu tezahurata kendini konu etmeyi basarmis, yaptigi cilgin yorumlar sonrasi bes kursun yiyip efendi olmus spor yazarimtrak bi abimiz.
kratos
santra programinda cogu zaman sadece kazim kanat’a karsi görüsler sunmak adina, futbolu gercekten bilenler gözünde kendini kücük düsüren insan. halbuse neydi o öyle hakem hocasi ahmet cakar diyorsa dogrudur zamanlari. simdi ersin düzen’den ayar alir olmus bu ugurda.
schenardi
shaq basketbolcu falan değil lakers tan ayrıldı bir daha final filan göremez diye geçen sene durduk yerde bir yorum yapmış; böylelikle kendisinin güya her konuda bilgi sahibi olduğunu göstermeye çalışmış bu seneki miami heat şampiyonluğu neticesinde de bir kez daha ciddiye alınmaması gereken, yalnızca eğlenmek için izlenesi bir televizyon şovmeni olduğunu gözler önüne sermiştir.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol