acemi cadi

0 /
pixie
cadıperili sihirli dizilerin pek tuttuğunu gören televizyon yapımcılarının son icadı. kanal dde yayınlanmaya yeni başlanan bir dizidir. bir zamanlar yayınlanan sabrina isimli dizinin türkçe kopyasıdır.

bu sihir akımının tüm suçlusu harry potter’dır aslında. harry potter’dan sonra millette bi "şıklatalım parmakları sevgilimiz iki kere öptürsün, annemiz dolma sarsın, peder bey pamuk ellerini cebe atsın" şeklinde bir fantazi gelişmiştir. aksini iddia edeni iki şıklatıp kurbağaya çeviririm.
maliyeci
sabrina’daki tüm karakterler bu dizide yandan yemiş olarak gözler önündedir ancak,anarşistliğiyle kendini sevdirmiş kedi salem’e öyle bir yandan yedirmişlerdir ki yazıklar olsun.garip bir peluş oyuncaktan kedi yapacaksanız hiç koymayın diziye,birebir aynısı olcak diye şart mı koştular?
pixie
izledikçe cinnet seviyelerimin yükseldiği dizidir. ne sebeple izlemekteyim onu da bilmiyorum. eziyet resmen. ciyak.

huni delisi
ufak tefek sihirleri yapabilen orta öleçekli ve büyük sihirleri yapmayı aklından bile geçirmeyen taze cadı.bide bu tip cadılar nedense hep çıtır olurlar halbuki bize küçükken böyle empoze edilmemişti.
bloody mary
ulan ne sikindirik dizi bunu izleyen olur mu diye sorduğumda kızım salak mısın çocuk dizisi bu çocuklar için işte demişlerdir..
fakat evet işte ondan bahsediyordum!bunu izleyen çocuklar var mı ki??


ayrıca sürekli salak salak gülümseyen dizinin başrol oyuncusu olan merve adlı arkadaşımız müjdat gezen sanat merkezi’nde 2. sınıf tiyatro öğrencisidir.
adrenokortikotropik
30 saniye bakmamın bile afakanlar basmasına sebebiyet verdiği böyle dizi desen dizi değil,şaka desen şaka değil bi şey.kim izler lan bunu diye düşününlere cevaben de diyorum ki benim akıllı oda arkadaşım yüce insan sırf bu diziyi takip edebilmek için pazar akşamları abisinde kalmaktadır.
(bkz: kimlerle yaşıyoruz bi düşünün)
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol