abdüllatif şener

0 /
due
3 donemdir sivas milletvekilligi yapan,durustlugu ve tevazuu ile gonullerde yer etmis,haza beyefendi,esprituel,adi ustunde latifeyi seven,54.hukumette de devlet bakanligi yapmis,sevdigim bir siyasetci.
maliyeci
mulkiye mezunudur kendisi.iktidardaki muhalefetin ba$ını çeker.her $eye boyun egmez,sesini cikarir.bu yonuyle sevilen bir siyasetcidir.
camurhan
akp’den aday olmayacagini aciklamis partinin ileri gelenlerinden. chplilerin köske cikmasini destekledigi akp’liydi bu arada.

http://www.milliyet.com.tr/2007/06/01/son/sonsiy35.asp
benduruyorumsebagitti
şu sıralar doğan medya dolmuşunda seyahat eden kişiliktir. müsait bir yerde arabadan atılacağı kesindir.

tam 1999 depremi öncesi parlatılan eski tobb başkanı yalım erez’i hatırlasın.
bugün yere göğe konulamayan sezer’e yapılan belaltı vuruşları, ecevit’in hastalığı döneminde yapılan yayınları, hüsamettin özkan yağlamalarını; derviş, cem, özkan’lı ytp yayınlarını hatırlasın. hayırlı yolculuklar latif bey...

hatırlayan edit: gerçi vakti zamanında sayın başbakanla birlikte de binmişlerdi aynı dolmuşa. demekki istedikleri yöne gidiyormuş. neyse... banane isteyen istdiği dolmuşa binsin, isteyen yürüsün, tasası bana mı düştü.
independence
akp’nin kapatilmasinin hemen ardindan, hatta belki daha da once yeni bir siyasi parti kuracak ve akp’nin hemen hemen tum yasaksiz milletvekillerini bu siyasi partinin catisi altinda toplayacak.

cok yakinda gorecegiz tum bu siyasi manevralari, yazin bunlari bir kenara en iyisi siz.
independence
aktif siyasetten ayrildiktan sonra ogretim uyeligi yapmi$ti kendisi.bugun ise aktif siyasete donecegini ve bir siyasi parti kuracagini acikladi.akp’nin kapatilma ihtimaline kar$ilik can simitleri cogaliyor sanirim.
angelus
nedendir bilmiyorum lakin süper bir kurtarıcıymış şeklinde lansmanı yapılan bir siyasidir. ama diğer siyasi arkadaşları! ile de yola çıkarken kendisinin onlardan herhangi bir farkı yoktu. söylemse aynı söylem, hareketse aynı hareket. ne oldu da sonradan böyle bir gaza gelip farklı bir mecrada akıyormuş izlenimi yarattı hala daha sorarım kendime. ayrıca kuracağı, kurması muhtemel partinin akıbeti de kendisinden önce aynı şekilde gaza gelen diğerleri gibi % 1 in altında bir oy oranı almak olacaktır. evet.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol