aa

darkkwayy
kişinin alması için bir yerlerini yırtması gerektiği , çan eğrisi sisteminde uygulanıyorsa alınabilecek en yüksek nottur..100 üzerinden 100 veya 95 almak gibi...alanı tebrik etmek lazım...
civeng
" en iyi notları beklemeyenler alır varsayımıyla yola çıkarak, bir öğrencinin en iyi notu aldığında elde edeceği harf notunun ne olması gerektiğini tartışan kurulun öğrencilerin bu notları aldığında " aaaaa! " diye şaşırmasına müteakip notun "aa" olmasına karar kılınmıştır. " açıklamasından sonra öğrencilerin almak için tabiri caizse kastıkları 2 büyük harfin yanyana gelmesi ile oluşan harf notu. değeri 4’lük sistemde 4’dür.
civeng
angry birds, flappy bird gibi google play’da ücretsiz oyunlar listesinde an itibariyle ilk sırada olan bağımlılık sebebi oyun. ama bird yok bu sefer. toplu iğne atıyoruz iğneliğe. iğnelik sürekli dönüyor. iki iğne birbirine değerse oyun bitiyor. şu an 15. seviyedeyim. her seviyede atılan iğne değişiyor, başlarda 10 iken giderek 15 ve 20 oluyor. göz çalıştırmak için de ideal oyun.
civeng
milleti psikolojik hasta etmiş, insanlar nereye baksa bu oyunu görüyorlarmış. hakkında sürekli capsler yapılıyor, herkes hile bulmaya çalışıyor, youtube’a video koyuyorlar falan.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol