a perfect circle

0 /
utopiano
james maynard keenan (vokal) billy howerdel (gtr) james iha (gtr) jeordie white (bass) ve josh freese (drums) adli a$mi$ ki$ilerden olu$an, kendine has bir tarzi olan muzik grubu. mer de noms, thirteen step ve emotive, dvd promo amotion adli albumleri cikarmis yegane gruptur. sarkilari mutlaka dinlenmelidir.
passive
90’lı yılların sonlarında maynard james keenan’ın tool’un şirketiyle yaşadığı sorunlar nedeniyle album çıkartamamsı sonucu müzik açlığını kısa bir süreliğine gidermek için kurduğu mükemmel grup. tarzları tam olarak adlandırılamamakla beraber alternative rock demek en doğrusu olur sanırım.

grubun kurucusu ve solisti, üstün insan maynard james keenan bir röportajındada grubun artık bir arada kalmasının hiç bir anlamı kalmadığını, neredeyse dağılmak üzere olduklarını açıklamıştır.

ben dağılmalarını maynard’ın iki grubu birden yürütememesine bağlıyorum çünkü a perfect circle maynard’ın tool’a yakıştıramadığı ve tool’un tarzına göre daha yumuşak olan şarkılarını hayata geçirdiği bir grup oldu.
maynard’ın o daha soft yanı gitti a perfect circle bitti...
ada davsani
a perfect circle aslinda mükemmel bir olusum anlamına gelmektedir ama her nedense biz chicken translate yetenegimizle bunu bir sekilde daire, elips, olmadı beşgen yapabilmekteyizdir.maynard bir şekilde grubun diger elemanlarıyla ki hepsi kendi alanında ustadır, mukemmel bir birlik/olusum olduklarını soylemisti, ama yok onlar dairedir olmadı mı ufodur.

(bkz: mukemmel bir ufo)
(bkz: yavur yapıyor abi)
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol