7 mart 2016 ekşi sözlük'den kaçanlar listesi

0 /
independence
nicklerin desifre edilmesinin nick sahipleri tarafindan hos karsilanmayacagini bildigim icin pek mumkun olmayan durum. ancak net rakam vermek gerekirse su ana kadar eksi sozluk'ten bilgi sozluk'e gelip kaydini yaptiran kisi sayisi 75.

bu kisilerin 7 si 10 entry kotasini doldurarak ya da doldurmasalar dahi uyelik onaylarini aldilar. twitter uzerinden de soz verdigim uzere kimseyi bekletme niyetinde degilim. bir kac entry yazsinlar, yazilarini okuyup yazarlik icin uygun olduklarini dusuneyim, onaylarini derhal veriyorum zaten.
independence
su ana kadar eksi'den kacip gelen uyelerden 9 kisinin onayi verildi ve yazar olarak aramiza katildilar.

uyumaksizin takip ediyoruz uyeleri, 10 entry kotasini bile doldurmaksizin bir kac entry sonucunda onayladiklarimiz da oluyor. amac insanlari hic bekletmeksizin bilgi sozluk bunyesine dahil etmek.
independence
su saate kadar gelip kayit olup en az 2 / 3 entry giren uyelerin 12 kisisine onay verilmis durumda.

daha once de belirttigim gibi, bir kac entry yazmaniz ve yazilarinizin genel sozluk konseptine uygun olmasi, uyelik onayinizi alma surenizi dakikalara indirgiyor.
ikinciellikirkdokuz
az evvel dahil olduğum liste. yemmin ederim dün gece alternatif sözlük aklıma gelmişti. daha sonra bilgi sözlüğe denk gelip aradığımı buldum. ama kaliteyi düşürmeden daha çok yazmak, geliştirmek lazım suserler.
nickimsiz
merakla beklenen liste. fakat sayı artacak mı heyecanlı gözlerle ve umutla beklemekteyim.
edit: entry numaralarını görmek bir harika dostum sizde gelsenize
sercannavaro
3 senedir süren kullanıcısı olan bizleri yıldırmaktan başka bir şeye yaramayan, ve son olarak dürüm beyinin yönetimi tamamen devralmasıyla bizlere karşı takındığı tavır yüzünden yapılan girişimdir.

adettendir : 683 entrymle katıldığım listedir.
bufi
benimde dahil olmak istediğim liste.
yılların okuru ve son zamanların çaylağı olarak ille bir yerde beklenecekse bilgisözlükte beklerim anasını satayım.

son zamanlarında ergen forumlarına dönen ekşi'yi eski güzel haliyle hatırlamak bundan sonrası için en doğrusu olacak sanırım.
independence
bugun su ana kadar eksi sozluk'ten gelip uyeligini olusturan ve en azindan 3 entry giren 29 kisi uyelik onayini alarak bilgi sozluk yazari olarak aramiza katildi.

yukarida da belirttigim gibi, bilgi sozluk yazarlik onayi almaniz icin 3/4 entry girmeniz yeterli. comezlik sureci zaten bireyin sozluk formatini bilip bilmedigini anlayabilmek adinadir. e gelen kisiler zaten sozluk yazari olduklarina gore kendilerini bekletmenin hicbir anlami yok. dolayisi ile uyelik kaydini yapip 3/4 entry giren kisinin onay alma sureci dakikalarla olculuyor.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol