50 cent

0 /
goretomb
gangaster rapci modasinin son ayagi olan altin di$lerini gostermek icin surekli siritan $arkicidir.studyosuna prova icin gittigi ender zamanlarda bile belinde tabancasi oldugu soylenir.
ne dedigi her halukarda anla$ilamadigi amerika’da ya$ayan zencilerin bile dile getirdigi ele$tiriymi$.
goretomb
rock n cock festivaline katilan rapci.
kendi ucagiyla ulkemize gelen ve hava sahasini ihlal etmek pahasina ini$ yapan $arkici sahnede ne yazik cok kalamami$ saganak yagmurun azizligine ugrami$ oradaki gencleri bir i$kence ve gurultu kirliliginden de bu sayede korumu$tur.
the jackal
mtvde klibi baslamadan once, ekranda kocaman yazdiktan sonra babama su tepkiyi verdiren sey:
"hahh! 50 cent! 1 dolar bile degil!!!"
tedirgin sazan
gercek adi curtis jackson olan 1976 detroit dogumlu rapper. muzik hayatina ce$itli gruplarda yamak olarak ba$ladiktan kisa bir sure sonra 1999’da "power of dollar" adli albumu ile gercek anlamda giren, bunun ardindan beyaz rapper eminemve kankasi dr dre’nin ke$fetmesiyle 2002’de "get rich or die tryin’" adli albumu cikaran ve albumun ciki$ cali$masi muhte$em loop efektleriyle suslu "in da club"in patlama yapmasiyla yediden yetmi$e her kesimin tanidigi, kimilerin "elli kent", kimilerinin "elli sent" diye lakap buyurdugu yarmi$, a$mi$, fakat ne yazik ki 2005 ciki$li "the massacare" adli albumuyle (afedersiniz) sicmi$ rapperciktir.
1810
ritimlerini pek bir begendigim, mumkunse sadece instrumental olarak dinlenmesi daha iyi olan, cam yarmasi siyahi adam...
the vain
yaptığı şarkıların alt yapısı çok iyi olan fakat onu gördükçe bende goril çağrışımı yapan rapper. bu arkadaş daha önce yanılmıyorsam 7 yerinden vurulmuştur.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol