5 mayıs 2007 beşiktaş fenerbahçe maçı

0 /
apple
(bkz: doğmamış çocuğa don biçilmez)
(bkz: dereyi görmeden paçaları sıvamak)
gibi atasözlerimizi beşiktaş taraftarının hatırlamasını sağlayan maç olmuştur.

fenerbahçe de hatırlamıyordu bunları, taa ki geçen sene denizli de şampiyonluğu bırakana kadar.

o değil de, aslında sağ ve sol partilerin birleştiği günlerde acaba gs ve bjk birleşse daha mı iyi olur diye düşünmeden edemiyorum.

fb tarafından maçın en güzel ilk hareketi tuncay ve kezman’ın daha 12 dakika da "kartalgolgolgol" diye inleyen taraftarı susturmasıydı. ikincisi ise tümer’in annesine demediğini bırakmayan bjk taraftarına; tümer’in elini sallayarak "ne derseniz deyin, koyduk mu?" tavrıydı. son olarak 3. güzel hareket de alex’ten geldi. maçın bitiş düdüğüyle beraber üzüntüye boğulan ali tandoğan’a destek oluşu "futbolcu futbolcunun halini anlar" davranışıydı.

fb adına maçın en kötü hareketi ise selçuk şahin’in bjk taraftarını kışkırtacak hareketler yapmasıydı. sanırsam ceza alacaktır.
ankakusu
besiktas her zamanki gibi top oynamadigi maçtir. ha içimizde bir umut vardi kazayla sampiyonluk adayi olduk. bu futbolla zaten sampiyon olamazdik ya neyse, heveslendik.

sari-lacivertli takim haketti kazandi. hakemde muhtesem yönetti maçi. her olaya faul vermemesi ayri bir güzellikti. sadece kezman denilen çetnige eksik kart verdi bana göre o kadar.

zaten en çok yenilmemzi degil onun gol atmasina üzüldüm. aylardir futbol oynamadan kazaniyorduk zaten. nasil oldu bilmiyorum ama oldu iste.
muque
fenerbahçemin yapmasını gerekeni yaptığı maç olmakla beraber, sözlük içerisindeki be$ikta$lıların ne denli pamuklara sarılıp sarmalanası,amanın da aman $eklinde yanakları sıkılası,hoppidi hoppidi hoplatılası olduğunu gösteren ba$lık olmu$tur.

(bkz: hastanızım)
darth sidious
lig basindan beri haksizliklarin bas rolundeki hakemlerin duzgun bir yonetim gosterdiginde neler olabilecegini anlamamiza yardimci olan mactir.
kalidor
bir beşiktaşlı olararak fenerbahçelileri tebrik ederim.bu kadroyla beşiktaş’ın işi zor ama; hala şampiyonluk şansımız yüksek.son maça kadar heyecan içinde geçecek lig.
betterthan
oncelikle tebrik etmek lazim fenerbahceyi,ayni anda aziz yildirima bir kez daha kufur etme istegi uyandirmis mactir efendim kendileri,siz degilmiydiniz ah hakemler vah hakemler ah federasyon vah federasyon diyen hani firat aydinus carsinin cocuguydu ne diyeceksiniz bu mactan sonra hakem hakkinda cok merak ediyorum,ayrica yerde yatip kalkmayan futbolcularada helal olsundur nede guzel ogrenmisler zaman gecirmeyi,korkunun ecele faydasi yok ge-li-yo-ruz.
expert3
besiktasin macin buyuk bolumunde iyi oynadigi gibi bir dusunceye nail oldugum, lakin deplasmanda, boylesine bir ortamda, oynayabileceginiz futbol ortadayken fenebahce’mden bekledigim galibiyeti aldıgını duyup, "sırada ki..." dedigim mac olmustur.
dccl
fenerbahcenin galibiyeti ile biten karşılaşma olmuştur.karşılaşma boyunca takımını destekleyen beşiktaş taraftarı maçın sonlarına doğru her zaman ki halini almıştır.
isimsizkahraman
benim gibi bir tansiyon hastasının tansiyonunu yükseltmemiş aksine nabzımı 130 lara vurdurmuş maçtır.bu gidişle rahmetliyimdir.adıma göte giren şemsiyenin helvası zirvesi yapılmasını vasiyet ederim.mümkünse fener’den 2-3 de topçu olsun.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol