30 mayıs 2016 paypal'ın türkiye'den çekilmesi

Bilgi Sözlük Android Uygulamasını Buradan İndirebilirsiniz..


hmmmmmtmmcnm
türkiye'deki müşterilerimiz için önemli bilgilendirme

paypal olarak türkiye'deki faaliyetlerimizi durdurduğumuzu üzülerek bildirmekteyiz.

6 haziran 2016 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere türkiye'deki müşterilerimiz paypal hesapları üzerinden para gönderme ve alma işlemi yapamayacaklardır. müşterilerimiz paypal hesaplarına giriş yapabilir ve varsa hesaplarındaki bakiyeyi türkiye'deki banka hesaplarına aktarabilirler.
belirtmek isteriz ki, paypal'ın önceliği her zaman müşterileri olmuştur. ancak yerel düzenleyici kuruluşa yaptığımız lisans başvurusunun reddi ve ilgili kurumun türkiye'deki faaliyetlerimizi durdurma talimatı doğrultusunda uygulamak durumunda olduğumuz bu karardan dolayı üzüntü duymaktayız.

müşterilerimiz bilgi sayfasını ziyaret ederek bu sürecin kendilerini nasıl etkileyeceğine ilişkin detaylı bilgi alabilirler.

paypal olarak tüm müşterilerimize bugüne kadar bizi tercih ettikleri için teşekkürlerimizi iletmek isteriz. paypal'a vermiş olduğunuz destek türkiye'deki çalışanlarımız ve şirketimiz için her zaman önemli olmuştur.
gelecekte türkiye'deki müşterilerimize yeniden hizmet verebilmek için gerekli izinlerin alınması yönündeki çalışmalarımız devam edecektir.

mağdurlara benden geçmiş olsun.
independence
paypal uzerinden ticaret yapanlari cok kotu etkileyecek. ne guzel şak diye bankacilik hizmeti aliyorduk dunyanin bir ucundan digerine. yurtdisinda olup turkiye'de is yaptirmak isteyenler icin kotu haber.
independence
paypal gider ayak buyuk bir cakallik yaparak minimum cekim limitini kaldirmamis, dolayisi ile 15tl den az parasi olanlarin paralari hep iceride kalmistir. genele baktigin zamanda bir hayli para yapar aslinda bu. adamlar turkiye'den cekilirken buyuk vurgun yaptilar resmen.
bigcoder
15 tl den az parasi olanlar bana paypal uzerinden gondersin komisyon karsilinda aliyim banka hesabina transfer ediyim.
bak bu da yeni bir iş kolu.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol