30 haziran g gaynor ajda pekkan konseri zirvesi

0 /
independence
malumunuz yaz geldi, kan deli akiyor, bunye ne yapacagini $a$irmi$ bir $ekilde "nerelere gitsem neler yapsam" derdinde.

i$te boyle bir cokuntu icerisinde ya$ayan bilgic bunyesi icin derman gene bilgi sozluk’ten geldi.

30 haziran 2007 cumartesi gunu gloria gaynor & "special guest" ajda pekkan konseri icin elimizde 15 e yakin davetiye bulunmakta.sozlukten max. 15 ki$i bulu$acak ve be$ikta$’ta bahce$ehir universitesi’nin konser alaninda saat 21:00 de ba$layacak olan konsere gidip manyaklar gibi eglenecek kurtlarini dokecek.

$u andaki katilimcilarin nickleri $u $ekilde.

independence(bu sefer kesin gelecegim soz valla.)
redcrow(davetiyeleri ayarlayan ki$i zaten kendisi.)
muque(ben nereye o oraya)
dugmeburun(muque nereye o oraya)
etom(sirf bu konser icin datca tatilini geciktirecek.)

goruldugu uzere elimizde halen 10 davetiye acikta.10 davetiye ile alakali "kesinlikle ama kesinlikle" gelecek olan arkada$larimiz houstondan bana ula$abilirler.

detaylari $u linkten inceleyebilirsiniz.

http://tinyurl.com/273d89

not:belirttigim uzere davetiye bunlar yani ucretsiz.

not:kesinlikle ama kesinlikle kismini ozellikle tirnak icerisine aldim.zira konser gunu "ay ben gelemicem sanirim karnimda bir agri var bildiginiz gibi degil, regl oldum allah du$manimin ba$ina vermesin" ya da "ben gelmek istiyordum ama sevgilim izin vermioğğ ehiehiehi" turu mesajlar yollayanlardan uzun sure haz edilmeyecek daha da beteri tiksinilecek.
zekirbelli
hayat memat meselesi olmadıkça gidilmesinde yarar gördüğüm organizasyondur.ben de geliyorum.gelenlerle cumartesi görüşmek üzere.
redcrow
yaz akşamı yapılacak mantıklı işlerden biri deniz kenarı bir yerde konsere gitmek olsa gerek..bu sebepten ya bu gece gel ya da bu gece gel, ya bu gece gel ya da delirecem..demiş alkolik yaşar abimiz..
angelus
angelus bireyinin de bir şekilde gideceği konserdir, belki de gitmeyeceği. "geliyorum" diyip kandıracağı, herkesi kötü emellerine alet edeceği bir konser. belki sadece ruhen orada olacağı, astral bir vaziyette konuşlanacağı, birasını yudumlarken "vay anasını şimdi millet konserde bari biraz onları düşüneyim de yanlarında olduğumu hissetsinler" tadında, veya efendi gidip "haydi hop eller havaya" yapacağı bir konser. kim bilir? zira bildiğimiz tek şey hayatın ne kadar tuhaf olduğu, sonra vapurlar filan.oh$.evet.
instrument
lan bi bilet kaptım elimden alındı. 19 tane bilet varmış. bize bi tane düşmedi iyi mi? adam bileti elimden nasıl kaptı onu da göremedim gerçi. herşey çok hızlı oldu. evdeyim evet.
independence
drl ve sevgili ki$isi icin de iki adet bilet ayrildi.

son durum $u $ekildedir.

independence
darth sidious
angelus
muque
dugmuburun
etom
redcrow
sosyete kizi suzan+1 arkada$i
faten+1 arkada$i
drl+1 arkada$i
bb+1 arkada$i.
zekirbelli


$u anda 16 adet bilet rezerve edilmi$ durumda.3 adet bilet halen acikta.

not:biletlerimiz 75 ytl lik yerlerdendir ve kar$iliginda ucret talep edilmemektedir.bu redcrow destekli bir bilgi sozluk hizmetidir para ile satilamaz.
expert3
benimde katılacağım konser zirvesidir. o gun baska bir isim olmasına ragmen darth sidious’un "geliyorsun o kadar" sozu bu kararı vermemde buyuk bir etken olmustur. saygilardir, sevgilerdir.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol