3 yılda 500 bin entryi geçememek

seyhmerat
bilgi sözlük denilen bu oluşumun başarabildiği yegane şeylerden birisidir. zira kendisinden çok çok sonra kurulan diğer sözlükler son derece iyi yerlere gelmişken, milyonlarca entryleri aşmışken her gün ölümüne tematik yapılmasına rağmen bilgi sözlük denilen yer hala üstelik 3 senede 500 bin entryyi geçememiştir. gerçek bir başarısızlık abidesi olarak duran eleştirilmesi gereken şeydir. yaratıcılıktan yoksun bir yazım anlayışının olması da bunda etkendir tabi yaratıcılığı körelten tematiklerin varlığı da.
muque
haklı da olsa haksız da olsa gereksiz bulduğum bir tespittir.zira tespitin komünitenin bir üyesi tarafından yapılması da ayrı bir $ahanelik.tamam "kral çıplak" anladık ama...

buralarda yazana yazma denmi$ midir? hayır.

gülene gülme denmi$ midir? hayır.


babam da kızıyor akp’ye ama oturma odasındaki tekli koltuktan.

bir kere görmedim onu dilekçe yazarken.

hep diyorum ben ona "i$te kapı i$te sapı" diye ama...

tutturdu "memleketim de memleketim"...
independence
aritmatigini si..

eeöö.aritmatik hakkinda inanilmaz bilgilere sahip tum arkada$larimizin gozden kacirdigi bir noktaya parmak basasim geldi.

toplam entry : 499.394
silinen entry : 75.021

total: 574 415

sen bana 3 yilda 75 000 entry yani senede 25 000 entry silen bir ba$ka sozluk goster ben sana mutlulugun resmini bile cizerim yeterki istegin bu olsun.

ote yandan "tüü bak 500 000 entryi bile gecememi$iz tü tü tü" $eklinde bir derdimiz oldugunu da $u anda ogrendim.

"son derece iyi yerlere gelmek" bunyesinde cok entry ve ba$lik bulundurmaksa.

neyse ya ben bir $ey demiyorum.
instrument
geçemediysek geçemeyelim ne var yani? sözlük mü batmış. yoo batmamış. gayet yerinde ve güzel. çalışıyor ben baktım. 500.000 entry az mı? yooo değil. hepsini okumaya kalksan okuyamazsın. hatta 500.000 değil 600.000 bine yaklaşmışız. 600.000 entry az mı? değil. çok mu? e yine değil.

peki üç yılda burda kimler kimler iyi dostluklar kurdu, kimler hala dost, arkadaş, sevgili oluyor. bunun sayısı daha mı az önemli? değil.
independence
"zira kendisinden çok çok sonra kurulan diğer sözlükler son derece iyi yerlere gelmişken, milyonlarca entryleri aşmışken" cumlesini kuran ki$inin muhakkak bilgi sozluk’ten cok cok sonra acilmi$ olmasina ragmen milyonlarca entryi gecen" bir sozluk ismi orneklendireceginden eminim ben, aksi takdirde bu yazilanlar gotten uydurmanin degi$ik bir stilini sembolize etmekten oteye gitmez.

ote yandan eger boyle bir sozluk ismi, ba$ligi acan ki$i tarafindan orneklendirilemezse, ba$ligi acmadan sadece 3 gun once "merhaba.iznin olursa yeniden aranizda olmak istiyorum." tadindaki houston mesajini yollamasinin aslinda ne amacla oldugunu da su yuzune cikan kefaller gibi belli eder kendisini.

parmak hesabiyla tek tek sayacagina soz ver ben entry sayisini 3 000 000 a cikartacagim $u dakikada.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol