27 temmuz 2017 istanbul yağmuru

independence
gectigimiz gunlerde yasadigimiz o cilgin yagisin bir benzeri aksam saatlerinde yine istanbul semalarinda olacakmis. akom da meteoroloji de sel tehlikesine karsi istanbullulari uyarmis.

bunlarin uyarilari da olmasa napardik hic bilemedim.
hmmmmmtmmcnm
Böyle yağacaksan yağma amk dedigim yağış. Havada savrulan kuşlar camlar gördüm. Karşı binanın dış cephe pert. Geçen yağışa daha ne olsun demiştim. Daha beteri oldu. Ödüm koptu. Binanın ara bölümünün cam tavanı paramparça oldu.
hmmmmmtmmcnm
başlığı açmaya değer bir yağış. tenis topu büyüklüğünde yağdı ve hemen hemen her mahallede maddi büyük zararlara yol açtı. arabaların camları patladı, binalar zarar gördü. bu nedir yahu hala şoktaym.

independence
arabayla giderken onumde 5/6 agacin kokunden sokulduguu gordum. lan viski iciyorum herhalde hayal goruyorum dedim ki arabanin tepesine mermi gibi dolu taneleri yagmaya basladi. ben tam esheduenlailaheillal.. derken yagmur azaldi, duam yarim kaldi, viskiye devam ettim.
eratosthenesinkalburu
Son zamanlarda kendimde gözlemlemiş olduğum iyiden iyiye kendini belli etmeye başlayan münafıklık alametlerinin yanına bir de helak olup gidecek miyim sorusunu eklememi sağlamış sıradan bir doğa olayı deyip geçemeyeceğim bir afettir kendisi.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol