27 temmuz 2008 metallica istanbul konseri

0 /
sepulturk
an itibariyle telefon araciligiyla saglam bir kaynaktan ogrendigim, olabilitesi yuksek konser. insani oylesine heyecanlandirir ki telefondan internete girdirip baslik actirir. ayrintilari da yazmak isterdim ama telefonla sozluge girdigimden mumkunati pek olmuyor. ayrintilar icin;
(bkz: coming soon)
van ness
kalbim küt küt oldu bir anda. biletler çıkar çıkmaz tükenecek. beni şimdiden onun stresi sardı. paranoyaklaştım mı acaba? karaborsa ne borsasıysa şimdiden razıyım. dur ulan kıpır kıpır oldum.

bi sn jaaammmeesss!!!!
sepulturk
kaynak:
http://www.duslervekabuslar.com/forum/topic.asp?topic_id=7568&forum_id=1

bilen bilir, burada çıktıysa olasılık yüksektir.
van ness
neden resmi sitede yayinlanmamis. acaba tarihe cok mu var diye nedir bu.

meraktan çatlatmayın ulan adamı metallica dinlemem keserim topunuzu!!
baget
olabilme ihtimali bile insanı heyecanlandıran ve geceleri yatmadan önce 12 dakika boyunca "allahım nolur olsun" deye dua etmeme sebep olan konser planı.
tafa
olursa çocuklarımıza anlatıcağımız bir tarihi konser daha hafızalara kazınacaktır.

msn iletilerine geçen olaydır an itibariyle.milleti gaza getirmek lazım.abraxas
vay ibneler vay!

abraxas show di mi lan bu?.. truman show da yalandi di mi ibneler?.. cocuk mu kandiriyosunuz lan, her sey tamam da bunu yemezler yavrum, sondurun lan isiklari, itiraf edin hadi yok oyle bir sey.. oynamayin duygularimla..tzevryl
james hetfield’i kundakçı diye merkeze götürebilecekleri konserdir.
ingiltere’de bir konser öncesi taliban üyesi terörist diye gözaltına alınmıştır kedisi.
eldrun
son yıllarda verdikleri konserlerin nerdeyse hepsinde detone olan eskisi kadar güzel söyleyemeyen hatta bazı konserlerde şarkı sözlerini unutan yaşlamış bir james hetfield, sadece tipten bile kaybeden bir lars ulrich, alaturka helaya sıçma pozisyonunda bas gitar çalan robert trujillo ki asla jason newstedin boşluğunu dolduramadı, son olarak da sololarda nota kaçıran, master of puppets’dan önceki albümlerin şarkılarındaki harika soloları değiştirip waha boğan kirk hammett ile pek de gidip izleyeceğimi sanmayacağım bir metallica geliyor.sırf hayatımda bir kez metallicayı canlı dinledim diyebilmek için uğraşılan bir konser olacağa benziyor.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol