12 mart 2008 marmara depremi

independence
mecidiyekoy’de olanca $iddeti ile hissedildi.ilk belirtisi elektriklerin $ak diye gitmesi oldu hemen akabinde internet.pe$isira da sarsinti geldi zaten.ancak anla$ilan o ki cok az sayida insan hissetmi$, ne pencerelerde ne de sokaklarda kimseler yok.
madeline
üsküdarda hafifçe sarsmış kısa sürmüş depremdir.kimsenin hissetmemiş olması beni paranoyak mıyım acaba şeklinde düşünmeye sevk etmiştir ancak ne yazıkki gerçektir.4.8 merkez üssü çınarcıktır.
spongebob
merkez üssü çınarcık olan deprem. 17 ağustos depremini çınarcıkta yaşamış birisi olarak ordakilere geçmiş olsun diyorum.
redred
birden ne olduğunu anlayamadığımız çok sallayan ama haberlere 10 dk sonra konu olan deprem.büyük istanbul depreminin habercisi olabilir.
theraflu
yaprak dökümü’ne motive olayım derken bir anda beni kapı eşiğine sürüklemeye vesile olmuş 4,8 şiddetindeki yer sarsıntısı.
imphotep
pc başında hissettiğim,fakat eve taşınırken depreme dayanıklılık test sonuçlarına baktığım için içimin rahat olduğu,insana akıl veren allah’ın böyle afetler le bizi test ettiğini düşündüğüm;"ben size akıl verdim kullanın diye dünyayı biraz sallayınca neler yapacaksınız göreyim diye"
kitaplığım üstüme düşecekti,onu sabitlemem gerektiğini anlamama sebep olan depremdir.hasara sebep olmaması sevindiricidir.bununla yaşamaya alışmak da her normal insanın boynunun borcudur.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol