confessions
  1. toplam entry 1305
  2. takipçi 0
  3. puan 4308

pozisyona uzaktim akşam izleyecegiz

maç sonu geyiklerinin önde gidenidir. gündüz ya da akşam oynanan maçlardan sonra, futbolcuların akşam izleyeceğiz yorumu yapıp akşam-sabah kavramını izleyiciye şaşırttığı bir durumdur. saat 21.30’da oynanan bir maç sonrasında bile, tartışmalı bir pozisyon futbolcuya sorulduğunda, futbolcu "akşama izleyeceğiz" gibi şeyler söylemektedir. evet, bu söz klasikleşmiştir.

freddie mercury

ölümünden sonra elton john gönderdiği çiçekler arasına şöyle bir not eklemiştir: "tanrı en sonunda kare asını tamamladı dostum. elvis presley, janis joplin, john lennon ve sen. arkadaşım olduğun için teşekkürler. seni her zaman seveceğiz..."

bohemian rhapsody

şarkıyla ilgili yukarıdaki bilgilere ek olarak; 1991 yılında, freddie mercury’nin ölümünden sonra, hiç değiştirilmeden tekrar listelere girmiş, 1 numaraya yükselmesiyle bu başarıyı yakalamış ilk şarkıdır.

crazyman 21

yeni bir bilgiç adayı. şu anda hatırı sayılır derecede entry girdiği görülmektedir. çabalarının sonuç vermesini temenni edip, bol entry li günler diliyoruz kendisine. hoş geldin.

kolay yaz 3131 e gönder kolay gelsin

adından da anlaşılacağı üzere insan hayatını kolaylaştıran sms hizmetlerinden bir diğeri olabilecek bir fikirdir. her işin kolayına kaçmak isteyenlerin işine gelebilecek bir servis olabilir bu. ancak servis numarasına bakılınca bir terslik de göze çarpmaktadır.

bir gün herkes fenerbahçeli olacak

adı üzerine bir slogandır. gerçek olamayacağını bu lafı söyleyenler de, herhangi bir fenerbahçe taraftarı da bilmektedir. burada tıpkı fenerbahçe cumhuriyeti’nde olduğu gibi camia içinde ateşleyici bir simge yaratılmak istenmiştir. mantıklı açıklaması budur.

gelelim işin diğer tarafına: fenerbahçelilerinin bu cümlenin gerçek olabileceğine inandıklarını sanıp da kendi hallerine göre, bu slogana çeşit çeşit yorum yapmak, bence daha önemli bir tutarsızlıktır.

bomba kablolarının aynı renk olması

renk sorunsalını ortadan kaldırdığı gibi başka ve daha kötü sorunsalları ortaya çıkarabilecek bir durumdur. hangi kabloyu keseyim sorusuna şöyle cavaplar verilmesi beklenir: en sağdaki, en soldaki, sağdakinin yanındaki, sağdakinin yanındakinin yanındaki, ortadaki, sol baştaki, sol baştakinin yanındakinin yanındaki, ortanın sol başı... bakınız bu gibi tariflere gerek kalacaktır böyle bir durumda da.
0 /