confessions

periduht

Yazar

  1. toplam entry 234
  2. takipçi 0
  3. puan 490

yaşar

yeni albümü mayıs ayında raflarda yerini almıştır, albümün adı eski yazlar. toplamda 8 şarkı var ve bir şarkısının da senfonik versiyonunu koymuş. eski albümlerine ve bu albüm için yaklaşık olarak 2 sene beklemiş olmamıza bakarsak, o kadar da harika bir albüm değildir.

albümdeki şarkılar şunlardır
nerelerdesin
yüreğimi kaybettim
toplayıver beni
ahududu şekerim
eski yazlar
ayrılık geçer
devinim
son gece
toplayıver beni - senfonik

sarah jessica parker

elleri çok çirkindir, aslında gözleri dışında bir güzelliği de yoktur, ilk filmde saçını siyaha boyatmıştı ya hani.. işte öyle kalmalıydı bence. siyah sarıdan çok daha güzel olmuştu.

aşkı yaşatmak için çabalamak

aşkın belki de en önemli kısmıdır..
fedakarlık ister, canla başla çalışmayı ister, bıkmadan usanmadan..
kendinize verebileceğiniz en büyük hediyedir, çünkü bir zaman sonra devam etse de etmese de, olsun n’apalım ben elimden geleni yaptım demek kadar güzel bir şey yoktur.

özlemek

insan özler.. bu duyguyu nasıl açıklarız bilemiyorum ama gideni özleriz.
insan sadece sevdiceğini değil, kaybettiği arkadaşını da çok özler. onunla güldüğü, eğlendiği zamanları çok özler, bir daha geri gelmeyeceğini anladığında da yırtına yırtına ağlar belki.. belki de onu her gördüğünüzde yönünüzü değiştirirsiniz, çünkü bilirsiniz ki gidip onunla konuşma isteği, onu yok saymaktan daha zor. yanından, sanki orda değilmiş gibi geçince de yürekten bir şeyler kopar gider. ne dersen de, ne yaparsan yap, laf anlatamıyorsun işte kendine.

kimler var

online uyeler

esrakesh (moderator) [msg] [kim]
imphotep (2. nesil bilgic) [msg] [kim]
isyankarmuhabir (4. nesil bilgic) [msg] [kim]
periduht (4. nesil bilgic) [msg] [kim]
civeng (5. nesil bilgic) [msg] [kim]


$u anda yonetimden

jedi,
1 moderator,
1 bot(genelde gorunmez bu),

uyelerden ise

0 gammaz,
4 bilgic,
0 comez,

uyelerden toplam 5 ki$i sozlukte at ko$turuyorlar.

ayrica

$u anda bilgi sozluk’u 3 ki$i okuyor.

çekirdek kabuğunu sokağa atan çevreci

günümüzde herkes kendine çevreci dediği için kim çevreci kim değil ayırt edemiyoruz doğal olarak. bırakalım da sadece çekirdek çöpünü sokağa atsınlar, çevreciyim diye geçinsinler. kötünün iyisi sanırım bu.
çekirdek alırken verilen torbalar çöpe gidiyor, insanlar yere atmaya üşenmiyor ama o torbayı açıp içine atmaya üşeniyorlar, o torbayı çöpe atana kadarki enerjini, çekirdeğinin çöpünü o torbaya atmaya harcasan be ya kardeşim.

çıplak yüzmek

üzerindeki en hafif ağırlıklardan bile kurtulup denizle bir olmak. sanki sen denizmiş, deniz de senmişsin gibi kaybolmak birbirinizin içinde ve özgür olmak, özgür hissetmek.
işin felsefesi bu olsa gerek.
0 /