confessions

naribeyza

Yazar

  1. toplam entry 112
  2. takipçi 0
  3. puan 254

anneler günü

bazılarını sadece üzmeye yarayan gün. annesizleri, evladını yitirmiş anaları, evladı onu arayıp sormayan anaları, ve belki de hayatının en kötü darbesini annesi tarafından alanları...

hamilelik

çocuk sahibi olmak için yüzlerce tl harcayan insanları kesinlikle samimi bulmuyorum. çocuğun senin dölünü taşıması çok mu önemli? dünya yeterince kalabalık değil mi zaten? aile arayan milyonlarca çocuk yok mu? bu kadar uğraşmak yerine onlardan birini evlat edinip, o tedaviye harcayacağınız parayı evlat edindiğiniz çocuğa harcayabilirsiniz pekala. daha bebekken evlat edinip kendinize göre yetiştirebilirsiniz. ayrıca bunun sadece çocuğu olmayanlar için de söylemiyorum. aynı şey çocuğu olabilen sağlıklı bireyler için de geçerli. ben çok büyük konuşuyorum sözlük ama ilerde kendim çocuk doğurmak yerine evlat edinmeyi düşünüyorum.

yeşil çay

Neden herkesin "çok sert bu, içemiyoruz" dediğini anlayamadığım bitki çayı. Ben de sık sık içiyorum gayet de güzel geliyor. Gerçi bitki çayı vs. şeyleri zaten bir çok insanın aksine seviyorum ama bazen yeşil çay diye başka bir şey mi içiyorum diye düşünmüyorum da değil.

meral akşener'in konuşması

meral akşener, başkanlığa hayır demek için çanakkale'de bir otelde konferans düzenleyecekti. tüm yasal izinler alınmış olmasına rağmen son dakika yapılan baskılar nedeniyle otelin elektrikleri kesildi. ancak tüm bunlara rağmen telefon ışıklarıyla, megafonla konuşmasını gerçekleştirdi.meral akşener'den ne kadar korktuklarını bir kez daha görmüş olduk.

işte demokrasi!
0 /