confessions
  1. toplam entry 22
  2. takipçi 0
  3. puan 49

asansör testi

bir düşünmek lazım böyle mikro anlarda değilde, makro olarak bütün insanlık tarihinde acaba kaç duyguya, kaç düşünceye, kaç alışkanlığa aynen bu testte görülen sebeplerle bağlı kaldık?

batman

kahraman olmak için böcek ısırığına, farklı gezegen vatandaşlığına, tuhaf bilimsel deneylere gerek duymayan kahraman gibi kahraman.

ayrıca

türkiye'de bir ilimiz.

reisin büyük planı olduğunu zannetmek

kaynak okumayı bilmeyen, bilimsel düşünceden uzak, malesef cahil halkımızın bir çok konu da olduğu gibi kendince yine saçmalamasıdır. özgürlük, insan hakları, iyi eğitim, bilim diyen yöneticinin bu şekilde sahiplenilmesi malesef imkansızdır bizim ülkemizde. din din din yeterli, ha bir de arada makarna, kömür.

29 aralık 2016 suriye'de ateşkesin sağlanması

sıra geldi beşşar esad'ın tekrar "kardeşim" olma sürecine. tabi bu süreçte halk çark edecektir katil dedikleri, zalim dedikleri esad yine onlar için de sağlam devlet başkanı, "helal olsun adam herşeye rağmen yıkılmadı" gibi yorumları da yapacakları biri haline gelecek, putin'in yaşadığı dönüşüm gibi o da psikopattan, adi, şerefsizden reis 2ye dönüştü hatırlarsak.

kaçma birader

oyuncu kadrosu fena olmasa da artık karşılaşınca kendimi öldürmek istediğim şive komedisini kullandıklarından dolayı çok sert bir ön yargım bulunmakta.

ıhhhgg, vıyuu, vışşşş diyerek film yapıyor lan adamlar.

bilgi sözlük

bugün girişimi yaptığım sözlüktür. kutsal bilgi kaynağı sloganıyla imçi sözlükleşen yapıdan koptum da geldim. ilk gözlemlerim oldukça nezih bir kitlesi olduğu yönünde.

bebeğim oldun daha ilk günden.