confessions
  1. toplam entry 90
  2. takipçi 0
  3. puan 500

kalkış izni isteyen çamaşır makinesi

kendini boing 747 sanan çamaşır makinesidir efendim bu. içine atılan çamaşırları yolcu, deterjan ve yumuşatıcıyı da yakıt sanmaktadır. çalıştırıldıktan 10 dakika sonra kendini, elektrik prizinden kurtarmaya çalışarak ve acayip sesler çıkartarak sallanmaya başlar, bir süre homurdanarak 7.8 şiddetinde deprem oluyoruş gibi sallandıktan sonra, aniden vites yükseltir rööööaaarrr diyerek ilerler ki sahibi olarak kaçıp gitmek istersiniz ondan. bu süre içersinde yanında, üstünde ne varsa kırılır, dökülür ama alet hiç tınmaz kendini masmavi gökyüzünde kuleyle "-kule ben 6 kilo taşıma kapasiteli beko 4455 iniş izni istiyorum" şeklinde konuşurken hayal ederek uçmaya çalışır.

bu sebeple makinanızı gökyüzünü göremeyeceği bir karanlık köşeye monte ettirin sevgiler, saygılar..

gece çırılçıplak denize giren kiz

doğum günü kutlamak amacıyla, vali konağı sahilinde denize giren, izmir ege üniversitesi biyoloji bölümü öğrencisi olan kızdır efendim.
kedndisi alkolun etkisiyle polislere, habercilere göz ziyafeti yaşatmıştır.
sonra gazetecileri kendisini çekiyorlar diye dava etmekle tehtid etmiştir, haklıdır orada yapılacak olan çekmek değil, tabiri caiz ise madem soyundun diye olaya girmektir.
ilgili link;
http://tinyurl.com/3y65uy

(bkz:duygu ö bilgiç olsun kampanyası)

mum söndü

yıllar öne bir yarışma programında güner umit’in sarfettiği sözlerle yargılanmaktan ziyade linç edilmesine neden olmuş kızılbaş muhabbetinin devamı niteliğini taşıyan ve yeniden canlandırılan, saçmalıklar bütünü. karsit tepki kurma manyağı bir grup insanın,yorgansız yatıp oğlansız yatmayanların uydurduğu, "ulen bunlarda bizden bizim gibidirler kesin" diye düşünenlerin beyinsizliğinin bir getirisidir.

biz her akşam evin bir odasında toplanıp birbirimizi sikiyoruz, kim kime dum duma, hatta buna inanana da, evlat edindiğimiz zenciyi veriyoruz ki arzın merkezini görüp gelsin..

(ara:akıl fikir)
0 /