confessions

insan lekesi

Yazar

  1. toplam entry 65
  2. takipçi 0
  3. puan 163

gitmek

emzik niyetine kullandığın sigara tek yoldaşındır.yakarsın ucundan kalmak isteğini.eyvallah dersin dostuna düşmanına yaşadığın her şeye.alıp başını gittiğini hayal ederken kolaydır gitmek.gün gelir her şeyi ayarlarsın bozarsn herkesle aranı.sevmez olur kimse seni.gitmek için bahane bulmaya çalışırsin biyerde, ama nedeni yoktur aslında gitmenin bunu anladığında gidemezsin kalırsn aynı yerde.

serguzest

bir gemi hayal ve mutluluk dolu giderken yolunda itin tekinin duasına batarmış. batan hayaline mi itin duasını kabul eden allah mı hagisine yanacağını bilemeden bakarsın batan geminin ardından.

acayıplesmek

bir anda yaşadığın hayatın aldığın nefesin bambaşka şekillerde algılanması ya da hep aynı olanı yadırgama hali.garipsemek kendini bir yerde.olanlara hep yaptığın şeylere dışardan bakma hali.bu engel olur aynı şekilde devam etmeye acayipleştin bu aralar der seninle birlikte sıradan olanı yaşayan biri ozaman farkedersin çoğu zaman.
enterasan bir durum.bön bön bakma hilidir benim için.ilerleyen aşamada depresyon kapıdadır.aynı şekilde olmaya devam etmek zor gelir. yadırgadığın,sıradan olduğunu anladığın bir hale tekrar dönmek saçma,yapmamalıyım bir değişiklik olmalı mutlaka dersin ararsın,bakarsın gerçekten varmı diye böyle bir durum bulamayıp,aramaktan yorulup tekrar başlarsın sıradan olan hayatına.garip bir kısır döngüdür.
0 /