türkiye iş bankası

normalde cep telefonuna havale yaptiginiz zaman 15 dakika icerisinde sms gider. dun saat 21:00 de yapilan havalenin sms i bugun saat 03:49 da geldi.

bu kadar hizli calistiklari icin kendilerini tebrik ederim. 6 saat 49 dakikada bir sms ulastirabildiler. gercekten basari.

altaş et mangal

çekmeköy'de bulunan et mangal mekani. biraz pahalidir ve servisi gectir ama lezzeti cidden cok iyidir. al burdan alacagin gotur evine rakinin yaninda göm, nice restauranttan cok daha buyuk bir keyif alirsin. ayrica biraz pahalidir dedim ama yine de restaurantlara nazaran cok ucuz sayilabilir.

misal;

4 adet köfte, 2 adet adana, yarim kilo tavuk kanat, domates biber sogan, iki adet manda yogurdu 72tl.

çakarlı araç

saginda solunda kirmizili mavili yanip sonen isiklar bulunan arac.

bu araclarin boyle bir isiklandirmaya sahip olmalari icin emniyet mudurlugunden izin almalari gerekiyor normalde. izinsiz araclara 192tl para cezasi kesiliyor ve belirli bir sure trafikten men ediliyor. tabi boyle bir kural var ama uygulamasi yok ne yazik ki. bu cakarlari taktiran her arac trafikte sol seritten kafasina gore gidiyor, kimse de sen kimsin nereye gidiyorsun diye sormuyor.

bel ağrısı

Çekilir çile değil. Oturamıyorum, kalkamıyorum, nefes alamıyorum, arabadan inerken ters dönmüş karafatma gibi yuvarlanıyorum. Sanki birisi gerinmiş gerinmiş sonra sırtıma bodoslama tekme savurmuş. Canım yanıyor. Ani bir hareket yaptığımda ağzım burnum titriyor tipim değişiyor olm ağlayacam ama onu bile beceremiyorum.

pucca

Aslında çok tatlı kadın ama el birliğiyle delirttiler bunu. Çok yapmasa da arada bir instagram hesabına kendisine atılan mesajları gösteriyordu. Anneliğinden kadınlığına edilmedik küfür bırakmıyorlar. Normal senin benim gibi kadınlar hiç tereddütsüz rezil bi annesin domuza benziyosun insallah bebeğin ölür yazik kocana falan yaziyolardi. Ben olsam ben de bir gün dayanamayip eeeh kocam ziksin derdim yani. Tabi keske yapmasaymis o ayri konu.

arçelik

bulasik makineleri arizalandiktan sonra kendi kendine yeniden duzelme olasiligina sahip. her seyi denediniz ama calistiramadiysaniz sigortalari kapatip acin, bir de oyle deneyin.

öcalan'a özgürlük kürdistan'a barış

frankfurt polisinin resmi twitter adresinden atilan tweet.

tamami su sekilde;

“Bu akşam sizin için görevdeyiz:"Öcalan'a Özgürlük, Kürdistana Barış"

sen adamlara kalkip nazi kalintisi gibi cumleler sarfedersen, onlar da seni mumkun olan en hassas yerinden vurmaya kalkarlar. doganin dengesi bu sekilde.

http://www.hurriyet.com.tr/alman-polisinden-skandal-tweet-pkk-icin-gorevdeyiz-40613511