zotac

0 /
independence
iyi yaziyor guzel yaziyor az yaziyor ama karamsar sanki biraz;

#981556

e o yazarlar yazmazdan once sozlukte 1 ki$i vardi, nedir bu karamsarlik.

i$te her zaman dedigim $ey, karamsar olmakla hicbir $ey olmaz. elini ta$in altina koymak lazim. sen yaz, ben yazayim, o yazsin, gunde 15 ki$i bol bol yazsin, 1 haftaya ne sen taniyabilirsin bu sozlugu ne ben. bak uzun bir zaman hedefi de vermiyorum, 1 hafta diyorum.
mmkurabiye
#982106

numaralı entrysi güldürürken düşünmeme de sebebiyet verdi.
teoman ın sigara takıntısı da dikkatimi çekmişti şu son albümü müydü neydi, son sigarasını yakan insanlardan sıkça bahsediyordu.sigarayı bırakmış mı bırakmaya mı karar vermiş ne yapmışsa böyle şarkılar yazmış demiştim yani.
öyle bir çağrışım yaptı işte.
eflatun
bilgi tweet hakkında sorduğu sorularla gece gece sinirlerimi taa ağrı dağına kadar çıkartmış bilgiç defooollllllll!!!!!!!!!
atacamadesert
#981556

kimler geldi kimler geçti sözlükten, ben kış uykusundayken bakıyım dedim, baktım da. yeni yazarımızın adı her başlığın altından çıktı karşıma. en beğenilenlerde de bir sürü entrysi var.

tebrik ettim içimden. geç de olsa hoşgeldin diyeyim dedim.

çoluk, çocuk, sağ kalan kediler hep beraber sözlükteyiz efenim.

bir dahaki sefere sözlüğe girdiğinde terliklerini getirmeseler de benim mırmırlar, en azından kucağına çıkıp mutlu mutlu mırmırlar.
atacamadesert
#982647

kendisi 69 meselesinden ne anlıyor bilemem ama literatürlerden okuduğum kadarıyla o durumda spermlerin başına gelen daha çok şundan ibaret:

#506163
nerobianco
valla sevemedim bu yazarı. aslında tanımam etmem belki iyi bir yazardır.. yok ama sevmedim yine de...

belki yavşak olan benimdir.
atacamadesert
#983079

ben aramızdaki kıvlcımlanmanın ikimizin sevdiği ortak şişme bebekten geldiğini biliyorum.

kendisi bununla nickini takas edecekmiş. ben benimkinden sıkıldımdı zati.

biberon ve prima masrafları da cabası. ver nickini. al tepe tepe kullan.
atacamadesert
#983161

kiminle itilaf kiminle ittifak yapacaksın bunu iyi seçmen lazım sayın seçmen/çömez/eğlenceli/komik/güldürürken/düşündüren/bilgiç.

ayrıca o sfjghsdhgşs entry si sadece #983154 nolu entry ye yardım ve yataklık yapsın diye girildi.

atacamadesert
#983285

uzun zamandır şüpheleniyordum zaten kendisinden! böyle sözlüğe birden bire girip bütün listelerin, istatistiklerin, muhteşem oylarının anasını bellemesinden! artık eminim:

indy terminator un kopan ve nasa da çok gizli bir kasada saklanan elini ele geçirerek mükemmel bilgici yaratmış sonunda!

daimi neşeli, her başlığa uygun entry giren, bir çırpıda düzgün abkz, bkz, gbkz kullanmayı öğrenen, nick altlarımıza her gün bir demet gül bırakan, yaşayan bir yapay zeka!

tebrik ediyorum. gerekli yerlerinden yalıyorum.
independence
bugun ogrendim ki donanim hakkinda ender bulunabilecek bilgilere sahip. ne sorduysam nefes almadan tek kelime takilmadan cevapladi, bilgilendirdi sagolsun. tek eksi puani yazilimdan anlamamasi oldu. olsun, onun donanim benim yazilim bilgisini birbirine ekleyip bir bilgisayar uretip paranin amina koymayi du$unuyorum yakin zamanda.
sipsi
#983585

entrynin sonunda şaire mi laf sokmuş şarkıcıya mı anlamadım. sanırım şair doğru yazmış da şarkıcı aceleye getirerek söyleyince olmamış. bilemiyorum... içime de dert oldu, hatta biraz da üzerime alındım sanırım, bana neyse elalemin şarkıcısından şairinden. bu vesileyle selam eder, gözlerinden öperim.

edit: gitmiş düzenlemiş bak yeniden, bir de gülüyor bana houston’dan, dalga geçer gibi alttan alttan böyle.. sinirlenmedim hayır sadece gözlerimi belertiyorum..
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol