zeynep tokuş

0 /
vampirella
boyu 1,75, bedeni 36, vucut olculeri 89-58-88, ayakkabi numarasi 39 sac rengi kestane, goz rengi kahve, favori sporu yuzme olan 1998’in turkiye guzeli, ve deli yurek adli dizinin onemli karakterlerinden birini canlandiran oyuncu.
cadi kazani
ikinci evliligini jinekolog alp nuhoglu ile yapmis, bir cocuk annesi, eski turkiye guzeli hatun.
ayrica sari sacin hic yakismadigi zat.
klapacius
dün itibarı ile buzda dans yarışmasında beni tümü ile hayal kırıklığına uğratmış ve gözümde hanımefendiliğini malesef kaybetmiş olan oyuncu,manken,hatun kişidir.
eşi ile arasında kopan kıyametleri her ne kadar dünkü canlı yayına taşımamaya özen gösterse ve hatta tam tersi mutlu aile tablosu çizmeye çalışmış dahi olsa, geçtiğimiz hafta partneri, zenci robert ile hakkında çıkan dedikoduların asılsızlığına malesef türk milletini inandıramamıştır,ki görüntüleri izledikten sonra zaten inanmamak mümkün değildir.
ayrıca yarışmanı n başında önce partneri ile birlikte gayet güzel bir şov yapmış, dans etmeleri gereken şarkı çalmaya başladığında dans etmeyerek ağlamaya başlamışlardır, ancak bu güzel reklamın ardından halk oyu ile sms leri toplayıp 1. sıraya yerleşince her nedense yarışma başındaki o üzgün ve kederli halinden eser kalmamıştır ve yarışmaya devam edeceğini belirtmiştir.
armes
zarif bir şekilde kayabildigi gibi aynı zamanda zarif bir şekilde uçabilen,kocası çok şanslı olan bayan.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol