zaz

0 /
sarhosatlarzamani
dinlemesi keyifli grup. böyle insanın içini pembe köpükler, baloncuklar, pamuk şekerler kaplıyor gibi geliyor. ama izmir’de zaz konseri istiyoruz diye kampanya düzenlemek nedir, ne değildir, bilemedim.
john maynard keynes
türkiye’de çok popüler olmuş bir grup. kendileri ekim ayında konser vermeyi planlamaktadırlar güzel memleketimde. konsere de ilgi inanılmaz boyutlardaydı, adamlar zaz parti kursalar hükümet olacaklarmış meğer. facebook’ta bulunan event’te 790,000 kişi konsere attending demişti. artık konseri nerede vereceklerse.
tayfa75
dün gece küçükçiftlik’ teydi kendisi. sesi, enerjisi, neşeli, yaramaz kız çocuğu halleri ile yaptığı müziği sevenlere görkemli bir gece yaşattı. nasıl bir gırtlak yapısı var ben anlamıyorum şahsen! sigara içiyor oluşuna rağmen, o kadar hoplayıp zıplamaya, o gırtlağını yırtarcasına kendini kaybedip söylediği şarkılara rağmen, biste bile 5 şarkı filan söyledi sanırım.

canlı canlı izlemek büyük bir keyifti. ama tabii paris sokaklarında izlemekle aynı şey değil. bir gün parayı bulunca o da olur inşallah!

haftaiçi olmasına rağmen ve fransız olmasına rağmen, sağlam bir kalabalık vardı konser alanında. şaşırmadım dersem yalan olur.

biste sahneye döndüğü parça ile entry son bulsun artık: la chanson des vieux amants
http://tinyurl.com/7jygnws
orqn
#995640

her dinlediğimde saçımı bir o tarafa bir bu tarafa atıp dans edesim geliyor. sonra kel olduğumu hatırlayıp hüzünleniyorum. bir kadeh rakı koyuyorum kendime. kötü alışkanlıklarım boy gösteriyor. sağlığ(ım)a zararlı bir grup yani bu.
isyankarmuhabir
bir youtube fenomeni hatun vokal ve arkadaşları. sokakta kendi çektikleri kliplerle meşhur oldular. hem fransızcanın güzelliği, sıcaklığı hemde kliplerin doğallıgı süper.

http://www.dailymotion.com/video/xe084m_zaz-la-toy-session-je-veux_music

http://tinyurl.com/2cq5fot

http://tinyurl.com/5vv2oqt
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol