yüksek sesle konuşmak

el menzile beynel menzileteyn
"konustugunuz dili anlamiyorum" dediginiz andan itibaren muhatabinizin soylediklerini anlatmak icin giristigi yeni yontemdir..
+what the fuck are you talking about?
-i don’t speak english
+ waaaaat diiii faaaaaak arrrrrrrr yuuuuuuu...
-bsg
kemikli zargana
incitilmiş dumur olmuş insan dölünün verdiği tepkidir. genel de bu tepki kalabalık bir süper market ortamında haykırmaya dönüşür bazen de gereğinin yapılmasını saygılarımla arz ederimi karşılıksız bırakılmış fani adem çocuğunun arzını da gereğini de yapılmasını da lüle şeklinde sunarım biçiminde ki ruh halinin karşıda ki memura iletilmesidir.. bazende internet ortamında büyük harflerle yazı karakteri kullanılmak suretiyle icra edilen bir sanattır... ama her halukar da istenilesi bir durum olmayıp reflekslerin normal kaidedeki vücut fonksiyonlarını devreden çıkararak meydana getirdiği bir hayvansal dışavurumdur.. bu sebeple lütfen yüksek sesle konuşmayalım....
onurdogu
bilimum yaşlı teyze ve amcalarımız kendileri biraz daha kısık duyduğundan karşıdaki insanların onlardan daha da kısık duyacağı endişesi ile gerçekleştirdikleri sinir bozucu eylem. hayır kardeşim acayip tatlısın şirinsin, onca sene biriktirip sermaye yapmışsın, ne diye bi çırpıda harcama girişiminde bulunuyosun.
chef doeuvre
çocukluğunda sürekli kavga eden bir anne babayla büyümüş olan çocuğun farkında olmadan yaptığı eylemdir. çok zorluk çeker bu yüzden,anlaşılmak istiyordur.
kızıp bağırmak yerine onu dinleyin, ne kadar çok dinlerseniz o kadar çok ses tonunun volümü düşecektir.
milky
telefonla konuşan modelleri vardır ve boşuna kontür harcamaktadırlar biraz daha zorlasalar zaten karşıdaki insan onu duyabilecektir.
rumuz pilis tiray egen
-hooopp nuriiii
+ne var lan ne bağrıyon
-olm 5.kattayım ondan
+salak yanındayım ben. bende 5.kattayım
-he pardon ya yüksekte olunca kuzu piskolojisi işte
+sürü o salak
-sür eşşeği niğdeye
balon joje
bol alkol alinan geceyi takip eden sabahta, dunya uzerindeki her insanoglunun yaptigini dusundugunuz hede. herkes ciyak ciyak bagiriyor zannedersiniz, fisildaniyor olsa size onbin desibel gibi gelir. kulaginizi siterler icabinda.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol