yonca evcimik

0 /
goretomb
1-5 ya$ arasi cocuklara yonelik $arkilar yapan alayhopp tereyagli balli ekmek, allahim bu nasil sevmek gibi sozlerle tekerleme ornekleri sunan cici $arkici.
imgoindeeperunderground
kendi adina yoncimik dedigini nasil olup kimse hatirlamamis diye dusundugum, turk pop tarihine bir kac iyi adam ve citir kizlar isimli iki rezalet grubu lanse etmis, destekleyip piyasaya firlatmakla kalmamis kliplerinde de gorulmus, bir donem bora isimli bir kocasi oldugunu hatirladigim, neredeyse 40 yasina gelmis olmasina ragmen bodur pilic her dem taze ekolunden hareketle hala 25 gibi duran ve davranan lakin sarkici olmasa cok memnun olacagim sari sacli, hafif deli kadin sanatci.
carpediem
"oldu, gozlerim doldu" diye bir sarki yapmis kadin. yanina da bir rapci almis, tam olmus. allahim sen bizim aklimizi koru, sabir ver.
maliyeci
ikinci bir ajda pekkan faciasi olmasindan korktugum sarkici.kadin 40 yasini aldi gecti hala ekrandan hos gozukuyor.her seye ragmen bu igrenc sarkilariyla gundemde kalacaga benzemez.
schenardi
zamanında bandıra bandıra ye beni adlı şarkısının klibini dört gözle beklediğim, fakat bu hevesimin sebebinin yalnızca klibin fonunda kullanılan karpuz, üzüm, ananas gibi bilumum meyve olduğu; sözkonusu meyveleri her ısırışında benim iştahımı kabartan kadın.
cadiagaci
çocukları çok eğlendiren şarkıları vardır.
aboneyim abone
biletleri cebimde
ballı lokma tatlısı
aman haydi hayırlısı

0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol