confessions

yeniseytan

- Yazar -

  1. toplam entry 46
  2. takipçi 1
  3. puan 6723

noelde ne yapıyorsun sorusuna alternatif cevaplar

yeniseytan
her sene yine yeniden karşılaştığımız yılbaşında ne yapıyorsun sorularına vereceğimiz cevaplardır.bu soruya en alternatif cevap aysel gürel ’in bir muhabirin bu sorusuna karşılık "evde 31 çekicem" vecizesidir. bir de evde oturcam, tombala oynucam,ibrahim tatlıses izlicem diyenlere de asosyal gözüyle bakılmaktadır ülkemizde.bu yüzden bu cevaplar bir çok yerde işimize yarayabilir..

milliyetçi edit:söylemem gerekir ki; noel dememin sebebi 50 karakter sorunudur.yoksa amerikan kültürü içerisinde asimile olmuşluğum falan yoktur..

uzun entry kasmak

yeniseytan
kasılan entry bilgi içerikli ise copy/paste yapılma ihtimalinden mütevellit entry’e şüpheyle yaklaşılmalıdır.yok öyle değil de, yorum ve fikir ağırlıklıklıysa da sonuna kadar okunmalı ve muhteşem oyla ödüllendirilmelidir kanımca.hangi konuda olursa olsun yazarın sözlüğü önemsediğinin göstergesidir uzun entryler.her daim her sözlükte ihtiyaç duyulandır..

net sözlük

yeniseytan
bir seneyi geride bırakmış ve oluşumunu tamamlamış sözlüktür.sessiz sakin yollarına devam etmektedirler.aktif olarak yazmasam da ara sıra girilip görülesi, takip edilesidir.gidelim gaffur butonuyla beğenimi kazanmış sözlüktür ayrıca..

çöp kutusundan gelen edit:az önce aynı başlıktaki entry url çalışmıyor diyerekten yönetim tarafından silinmiştir.ama ben yaptım oldu demek isterim buradan.bu sefer url falan uğraşmayayım.merak edenler girer bakar zira.

30 aralık 2006 saddam hüseyin in idamı

yeniseytan
saddam hüseyin’i hiç de gereği yokken efsane haline getirmiş olaydır.insanların gözünde büyümüş ve kahramanlaşmıştır.ömür boyu hapis cezasına çarptırılıp eceliyle ölseydi, kuru bir toprağı bol olsun sözüyle anılabilirdi halbuki.şimdi ise hikayesini dinlemek, arkasından konuşulanlara kulak kabartmak kafi gelir ancak..

niphrendil

yeniseytan
ne yapmaya çalıştığını anlamadığım bilgiç.entrylerin %90’ını orhan gencebay’ın şarkı sözleri oluşturuyo.yaptığı sözlük adına kötü bir şey olmamasına rağmen bilgiçler tarafından pek de hoş karşılanmamış sanırım.zira karması -17 yi gösteriyor an itibariyle.

düşünceniz butonu

yeniseytan
gördüğüm en gereksiz sözlük butonlarından biri.ben yönetimi herhangi bir konuda eleştireceksem ya da eksikliğini belirten bir entry gireceksem neden ilgili kişinin başlığının altına yazmayayım bunu.ben kimlerin modaratör olup olmadığını bilmiyomuyum.ne gerek var tekrarlarcasına sözlük yönetimindeki kişilerin isimlerinin altına "bizim hakkımızda ne düşünüyosunuz, nasılız" gibi ibareler koymaya. hadi o olmadı diyelim bilgi sözlük başlığı ne güne duruyor bu durumlarda.bence sözlüğü karmaşıklaştırmaktan başka bir şey değildir bu yenilik.ya da ilgili kişilerin kendilerini fazla önemsemelerinden ileri gelen bir olay olsa gerek.

australian open 2007

yeniseytan
15-28 ocak tarihlerinde düzenlenecek olan yılın ilk grand slam tenis turnuvası.maçlar akşam saatleri ve gece yarısından sonraki saatlerde eurosportdan naklen izlenilebilecektir.izlenilebilitesi tartışılır tabiki.zira maçların oynanacağı tarih final dönemiyle kesişmektedir.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol