confessions

volfied

- Yazar -

  1. toplam entry 147
  2. takipçi 1
  3. puan 5809

nasıl güvenlik görevlisi olunur

volfied
t.c vatandaşı olan 18 yaşını doldurmuş bay bayan aklı sağlığı yerinde fiziken her hangi bir engeli olmayan her türk vatandaşı güvenlik görevlisi olabilir. daha iyi güvenlik görevlisi olabilmesi için yani sıradan sokaktaki bir insandan ilerde olabilmesi için hızlı düşünen pratik zekalı yaşadığı toplumu iyi tanıyan etrafındakinden haberdar olan biri daha iyi bir güvenlik görevlisi olabilir. buna ek olarak da 5188 özel güvenlik kanunu dahilinde silahlı güvenlik görevlisi olabilmek için 120 saat silahsız güvenlik görevlisi olmak için de 90 saatlik bir eğitim olması gerekiyor ve lise mezunu olması gerekiyor arkadaşların

star tv

volfied
cok güzel hareketler bunlar programıda yılbası gecesinden itibaren bu kanalda.ayrıca yine aynı programdan tanıdıgımız eser yenerler’de eyvah düsüyorum yarısma programıyla bu kanalda boy gösterecek.

neymar mı messi mi

volfied
japonya’da düzenlenen dünya kulüpler sampiyonası’nda final macında karsılasacak olan santos ve barceleno takımlarının yıldız futbolcuları.pele’nin neymarı mı yoksa maradona’nın messi’si kazanacak bunun sonucu sadece bir saat sonra öğrenebilcez.sonuc ne olur bilinmez ama zevkli bir müsabaka olduğu kesin.

pkk

volfied
devletin birlik ve düzenini bozmaya yönelik silahlı eylemler yapan,son zamanlarda tsk yaptığı operasonlarla ağır darbeler alan terorist grup.aslında ben bu baslıgu su sekilde yapacaktım.sinek kümesi,sinek kücüktür ama mide bulandırır bu serefsiz grubun her katılımcısıda benim gözümde sinek.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol