confessions

underdark

- Yazar -

  1. toplam entry 3
  2. takipçi 1
  3. puan 6039

catafalque

underdark
türkiye’nin yetiştirmiş olduğu en iyi doom metal grubudur.hatta bunu abartmak gerekirse; bu grup türkiye bir aramağandır.kısaca şunu söyleyebiliriz bu grup hakkında; bu tarz müziğin memleketi olan iskandinav ülkelerindeki bir çok gruptar daha iyidirler bu müzik türünde.yakında tüm dünya bu grubu emin olalım ki tanıyacaktır.

almora

underdark
türkiye’nin yetiştirmiş olduğu en iyi senfonik rock yapan türk grubudur.toplam 4 albümleri vardır.en sonuncu albümlerinin ismi ise 1945’tir.yurt dışındada çok iyi tanınan bir grubumuzdur.mesala lübnan’da yılın en iyi yabancı grubu olarakta seçilmişlerdir.

eskimolar

underdark
eskimolar alaska ve kuzey kutbunun güneyinde yaşamlarını sürdürmektedir.yaşantı olarak diğer insanlardan çok ama çok farklıdırlar.mesala bir eskimo’ya misarfirliğe giden bir insan ev sahibinin karısını teklif etmesi gibi bir durumla karşılaşabilir ve bunu kabul etmeside gerçekten çok önemlidir.eğer misafir bu teklifi kabul etmezse ev sahibinin onurunu kırması anlamına gelmektedir. kısaca misafirin bu hediyeyi kabul etmesi en doğru şeydir.bunun dışında bir eskimo’nun yaşam süresi ortalama 30 yıl kadardır.ölüme yakın bir eskimo bir buzula azıcık gıda ile ölüme bırakılmaktadır. bunun nedeni ise yaşam standartlarının çok zor olması ve yaşlanan kişinin artık üretici durumdan tüketici duruma düşmesi ile alakalı olan bir durumdur.yaşamlarını genellikle avcılıkla sürdürürler.evleri ise dikdörtgen şeklindeki buzullarla yapılmış kubbe şeklindedir.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol