confessions

theraflu

- Yazar -

  1. toplam entry 11
  2. takipçi 1
  3. puan 5633

kendisine verilen pası değerlendiremeyen forvet

theraflu
verilen yüzde yüz gollüp pasın içine edip sonrada pası veren arkadaşına "abi güzel pastı ama hıyarlık bende , kusura bakma baboş" bakışı atarak alkış tribi yapan futbolcu modelidir.bu hareket ile hem teknik direktör , hem taraftarın olası kalay hadisesini de önlemiş olur.bu işin üstadları vakti zamanında ilhan mansız ve şimdide kezman’dır.

msn

theraflu
karşımdaki bayanın kurduğu cümlenin yarısının smile olması neticesinde , beni anlama kabızlığına iten iletişim programı.ağzından testosteron salgılayan mirc menşeli abaza abilerin daha ilk kurulumunda hemen hatun düşüreceğine inanması üzülesi ve bir o kadar güldüresi hadisedir.

sawyer

theraflu
lost’ta ,ana lucia ve kate’yi düdükledikten sonra adanın mikici tayfası ilan ettiğim, ipimle kuşağım modeli yarma karakter.sırf bu dallama yüzden ada’da kimse bir şey düşürüp yere eğilemiyor.

formula 1

theraflu
15.03.08 sabahı avustralya’da yeni sezona bismillah diyecek motor sporları organizasyonu.monaco ayağı tadından yenmez olup , banko mclaren hissiyatına kapılmışlığım gün gibi aşikardır.

ata özer

theraflu
lise dönemimde,tabi olduğum okulun müdürlüğünü yapmış çalışkan,hırs ve azim sembolü bir kişiliktir ve bu nedenle istanbul milli eğitim müdürü olmasıda tesadüfi değildir.ayrıca okullarda ki uyuşturucu hadisesini çözümleme adına uygulamaya koymayı düşündüğü "narko arı" projesi ile mizah dünyasında bende varım mesajını tüm kamuoyuna vermiş bulunmaktadır.

kadıköy eminönü vapuru

theraflu
özellikle cumartesi günleri kıçım kıçım gidilen,martıya simit atma akvitesinin en revaçta olduğu şehir içi deniz hattıdır.yaz aylarında pihiz ustalarının vapurun arka tarafında "ulen istanbul sen mi büyüksün yoksa ben mi " nidalarını duymakta mümkündür.

lost

theraflu
uçak kazası neticesinde gizemli bir adaya düşmüş insanların yaşam mücadelesini anlatan sürükleyici dizi.dizide sadece ada’da ki hadiseler anlatılmayıp,kazazedelerin geçmiş ve gelecek hayatlarından da kesitler sunulmaktadır ki bana göre dizinin en seyredilesi kısımlarıda burasıdır.adanın kralı konumunda doktor jack stephard karakteri vardır.tıbbi alet imkansızlıklarına rağmen bir-iki fire vermesi dışında adanın alayını tedavi etme başarısını göstermiş olup , nazarımda tabipler odasından hizmet ödülü almasına kesin gözüyle bakılmaktadır.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol