confessions

sophie

- Yazar -

  1. toplam entry 97
  2. takipçi 1
  3. puan 7675

sarı laleler

sophie
klasik mfö tarzı..tatlı...uyuşuk...üzgün...hayali...dingin bi şarkı...mazhar alansonun da dediği gibi istanbul belediyesi bir anlamda sponsor oldu 3 milyon lalesiyle bu harika ötesi klasikleşmeye aday şarkıya..

obsesif kompülsif bozukluk

sophie
bu hastaliga sahip olan bi insanla yasamanin komikligini ve cok sabir gerektiren mesakkatli bi is oldugunu belirtmek isterim.acaba synav ka?ydyny hocaya verdim mi,oca?y kapatmy? myydym,arabayy kitlemi? miydim..o tüm bu i?lemleri yaparken tekrardan! siz beklemek zorundasynyz maalesef.

yaren

sophie
istanbul bahcelievler kuruldugu gunden bugune hergun her saat istisnasiz dolup tasan cafe.yazlari serin arka bahcesinde dondurma yemek,tavla atmak eglenceli oluyor.kisinsa icerdeki dumana katlanilmiyor.yine de sicak bi ortam.

sese aşık olan insan

sophie
sevgilimin sesini arkadasimla konusurken duymustum fakat o zaman tanimiyordum.ne hos cocugun sesi demistim.o da zaten sizi tanistiricam demisti.ben kaale almamistim ama aylar sonra bu hikaye gercek oldu..tanistik ve asik olduk.

sonbahar

sophie
sonbahar her geldiginde aklima candan ercetin in yesillikler arasinda cektigi klibi ve sarkisi gelir:en sevdigim mevsimdi sari sonbahar artik degil kalbimde huzun aynada uzgun yuzum ....
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol