confessions

shagrat

- Yazar -

  1. toplam entry 69
  2. takipçi 1
  3. puan 7241

kafanın boşluğa düşmesi

shagrat
bi anda durup olayların seyretmesini sadece ruhani boyuttan takip ettiğiniz durumdur. kafa göz bi noktaya odaklansa da, hatta o kafa göz sağa sola oynatılsa da o kafa bi yerlerde takılıp sürekli uçurumdan aşağı düşüyormuşcasına bir duyguyla dolar beden. korku sevinç hüzün insanı duygular bünyeyi terk-i diyar eder bitkisel yaşam platformunun en tatlı zamanıdır.

beyoğlu rapsodisi

shagrat
o kadar hızlı bitirmese bi o kadar daha gider dediğim kitap. kitabın sonunda hızlı bitmesinin etkisiyle bitti lan gerçekten dedirten son 150 200 sayfasını gözlerini patlatırcasına zorlayarak bitirip sonunda bu kadar kısa bitmemeliydi dedirten polisiye roman.

aşk

shagrat
bi ağaçtan bi meyve koparmak istersin de bakarsın ya hepsi aynıdır. ama senin dişine en uygun olanı seçmeye çalışırsın.yumuşak olanı yada sertini seçersin ama hepsi aynı tadı verir.yeterki meyve de seni benimsesin.yoksa aşk heryerde aşk önemli olan sevmeyi bilmek meyveyi görünce heyecanı yaşamak, dalına ulaşmaya çalışmak.ağaca çıkmak, ağaçtan düşmek.dala ulaşamayınca vazgeçebilmek, daha kısa yerlerde ki daha güzel meyvelere ulaşmak istemek.

wish you were here

shagrat
en umulmadık yerlerde karşına çıkan bir mutluluk şarkısıdır.varlığını hatırlarsın her seferinde acının da tatlı yanlarının olduğunu kavrarsın.sevgili, dost, kardeş kısacası herşeye karşılık gelir.önemli olan insan gibi dinleyebilmektir.

is hukuku

shagrat
10 cümlenin 9’unda iş kelimesi başta veya sondadır.gereksiz polemikleri vardır.4857 der durur.işçi ön planda tutulmaya çalışılır ama bazı yerlerde işverene de bi kaç şans tanınır.konu iş olunca işçi ve işverenden başkasını görmez.her konu da bi yorum yapılmıştır bazen çelişkileri de vardır.gereksiz ve alakasız bölümlerde okutulur.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol