confessions

sergey

- Yazar -

  1. toplam entry 2500
  2. takipçi 1
  3. puan 73779

bilgi sözlük

sergey
artık entry sayısında bariz bir düşüş yaşayan sözlüktür bilgi sözlük. iki saatlik zaman dilimi içerisinde -ki bu zaman dilimi insanların en yoğun olarak internette fink attıkları zaman dilimidir- sadece 20 entry girilmesi ve bugün itibariyle sadece 3 sayfalık entry de kalması bunun açık mı açık bir göstergesidir. zamanında bu sözlükte şöyle ya da böyle görev yapmış, 2500 ün üzerinde entrysi olan ve şu anda en eski yazarlardan biri olarak söylemeliyim bilgi sözlük gidişat açısında hiç de parlak değildir. ne yapılmalıdır ne edilmelidir sorusunun cevabı bence eski günlerdeki ortamın tekrar yakalanması ve bu ortamdaki samimiyetin "bazı kişilerce" suistimal edilmemesidir.

öğretmen öğrenci diyalogları

sergey
+hocam bana finalde biraz yardımcı olsanız da geçsem bu dersten geçersem üç ders sınavlarıyla mezun oluyorum kısmetse.
-sen kimsin?
+hocam tanımadınız mı?
-tanımıyorum ben seni, dersten çıktıktan sonra kimseyi tanımam zaten.
+bu durumda yardımcı olmanızı beklemek ebleklik olur heralde.
-pek tabi.
+ne diyim, sıçtınız sıvadınız hocam afedersiniz.

hatırla sevgili

sergey
menderes dönemiyle başlayıp 1980 darbesiyle sona eren türkiye nin en sancılı dönemlerini bütün çıplaklığıyla anlatan dizi olmuştur. olayları da çok güzel canlandırarak ekrana taşımıştır, tıpkı taylan özgür ün cenazesi gibi. velhasıl kelam bütün bölümleri indirilmiş, tekrar en baştan itibaren seyredilmektedir.

call of duty 4

sergey
diğer fps oyunlarına göre çok daha akıcı, çok daha iyi bir senaryo yazılmış olan oyundur. oyuna kafanıza göre bir zorluk derecesi ile başlayamıyorsunuz, bunun yerine test görevinde aldığınız derece ile orantılı olarak seçiyorsunuz zorluk derecesini. uykusuz gecelerin ilacı olmuş ve pro evolution soccer 2008 ile geçen gecelerin adeta amına koymuştur.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol