confessions

sari ada

- Yazar -

  1. toplam entry 216
  2. takipçi 1
  3. puan 8976

sevgilinin ismini dövme yaptırmak

sari ada
sonunda sildirmekle sonuçlanan eylem. kaderin cilvesimidir nedir yaptırdıktan kısa süre sonra ilişki bi yerden patlak verir.sebebi de şudur, zaten çok çok çok seviyoken böyle işlere gerek yoktur, gün gelir o çok sevilen sevdiceğin aslında sandığınız kadar mükemmel olmadığını anlarsınız. mükemmellik de değil illaki, büyüdükçe beklentilerin değişmesi sonunda ortaya çıkan yeni beklentiye de sevdiceğin uymaması. derken ister istemez bir kopuş süreci başlar. lakin henüz kendinize dahi itiraf edemezsiniz. tam olarak hissedilen şey o an için, biz asla ayrılamayız ayrılmamalıyız çok seviyorduk birbirimizi bunlar geçici şeyler demektir..aramızdaki bağlara bir yenisini eklemeliyim ki hiç kopmayalım denilir. ama ne fayda..elbet bir gün kopulur. dövme eğer kalbe giden yolda sol yüzük parmağındaysa yüzükle kapatmak bikaç ay için iyi bir seçim olabilir. sorasındaki en zorunlu şey de o küçücük yazı için bile seanslar boyu katlanılan sildirme acısı.

dövme

sari ada
sol yüzük parmağımda duran,sildirmek için aylarca uğraşıp sonunda 1 hafta sonrasına randevu aldığım illet şey. lazer teknolojisiyle dövme silmeyi akıl eden kimsenin gözlerinden öpüyorum..

eski sevgiliyle msn de konuşmak

sari ada
ayrılığın hemen akabinde eski sevgilinin msn iletisine "bekarlık sultanlıktır" temalı özlü sözler yazmasıyla konuşmanın başlamadan son bulması.mümkünse hiç konuşulmaması, hemen listeden silinivermesi, ya da yeni bir hotmail hesabı açılmasıyla sonlanan hadise.

barda

sari ada
youtube de bazı sahneleri mevcut film. aslında filmden daha da korkunç olan sahneler üzerine yapılan yorumlar. gerçek mi sahiden, bu insanlarla aynı havayı mı soluyorum ben diye düşündürdü.

dranei

sari ada
burning crusuade ile ally’e eklenmiş, çoğunlukla mavi renkli olan, iri cüssesinden beklenmeyecek kibarlıkta davranışlar sergileyen, gene de pek bir ezik gözüken,çok acı çektikleri söylenen ırk.

world of warcraft

sari ada
türklerin 300-400 lagı normal kabul ettiği, yabancılarınsa 30-40 lag da "of çok lag var, duel yapmayalım şimdi" dediği oyundur.
bir keresinde 2 kıta arasında gemiyle giderken lag yüzünden inememiş,inmeye çalışana kadarsa bindiğim yere geri dönmüştüm.
bugünlerdeyse nedendir bilinmez minumum 600 lag varken oynama çalışmaktayız.

blood elf

sari ada
world of warcraft da burning crusuade ek paketiyle beraber horde a eklenmiş ırktır. kızları pek bir güzeldir, night elflerin aksine güzelliğin yanında fettandırlar aynı zamanda.
bünyesinde paladin classınıda bulundurduğundan horde da paladin patlaması yaratan ırktır.
erkeklerine gelince, fazla feminen olmakla beraber tartışmasız çok yakışıklıdırlar.
tabi oyundaki insanlar ırksal özelliklerle, classlarla falan ilgilenirken ben neden karakterlerimin güzel ya da çirkin oluşuyla ilgileniyorumdur, çok mu şekilciyimdir yoksa.

direksiyon hocasi

sari ada
çok yakışıklı bir modeline sahip olduğum, heyecandan konuşurken kekelediğim saçmaladığım zaten arabayı hiç mi hiç kullanamadığım hoca türüdür. aramızda şöyle bir diyalog aynen yaşanmıştır.

h: ehliyeti alınca sürekli kullanabileceğiniz bir arabanız var mı??
b: ee var ben zaten sürüyorum,şehir içinde şurda burda
ve saçmalamaya başladığım an,
b: ama daha ehliyet almadım
h: hadi ya??!!
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol