confessions

rockygensoul

- Yazar -

  1. toplam entry 15
  2. takipçi 1
  3. puan 5910

skid row

rockygensoul
new jersey’li bon jovi’nin degim yerindeyse ellerinden tutup piyasaya kazandırdıgı ve cok iyi yaptigi yine bir new jersey’li grup.youth gone wild ve 18 and life en bilinen sarkilaridir.bunlarin disinda get the fuck out,piece of me,big guns,delivering the goods gibi gaz parcalari var.

ayrıca in a darkened room gibi aci dolu,parcalayan,duman eden bir ballad sahibi grup.

motley crue

rockygensoul
namı amerika dısında pek yayılamamış fakat amerikada 80’lerin sonunda ve 90’ların basında fırtınalar estirmiş glam/hair metal grubu.son zamanlardada if i die tomorrow gibi cok güzel şarkılarla hala ayakta olduklarını gösteriyorlar.paranoid coverları orjinalinden daha iyidir.

piece of your action,primal scream,looks that kill,dr.feelgood,shout at the devil,too young to fall in love,too fast for love,knock ’em dead kid çok iyi şarkılarıdır.

cradle of filth

rockygensoul
dimmu borgir,venom gibi grupların dinleyenleri tarafından "ayy o ne be,piyasa grubu işte nolcak" diye eleştirilen fakat cok saglam sarkıları olan ve bence cok saglam black metal yapan ingiliz grup.

from the cradle to the enslave,nymphetamine,her ghost in the fog,byronic man,tonight in flames ve hallowed be thy name(iron maiden cover) gibi aşmış şarkıları vardır.

nihat genç

rockygensoul
üslübunu ve konusmasını biran önce düzeltmesi gereken hatta sırf bu yüzden psikolojik sorunlarımı var acaba diye düşündüğüm,yer yer dogru söylesede genelde zırvaladıgnı dusundugum,zaten dogru söylediklerinide bahsettiğim üslubu yüzünden akıllı ve ciddi insanların ciddiye almadıgı yazar?a

bon jovi

rockygensoul
80 ve 90’larda rock piyasasını kasıp kavurmus ve 80’lerden bugüne kadar gelebilmiş nadir gruplardan biridir bon jovi.runaway,living on a prayer,always,its my life,you give love a bad name genelde en bilindik sarkılarıdır.kendileri 2004 yılı itibariyle yüz milyonluk album satısına sahiptir.hatta bildiğim kadarıyla 2007’de bu rakam 120 milyonu aşmıstır.uzun lafın kısası kendisi başarı ve rekorlarla günümüze gelmiş en tas grıplardandır.işallah rock müziğin babaları bu yaz ülkemizide şereflendirecek..

ayrıca benim gözümde jon bon jovi gelmiş gecmiş en buyuk rockstar’dır..sapına kadar rock’n roll

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol